آذری: صاحبان اصلی فوتبال در مجمع فدراسیون حضور ندارند

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره دلایل خود برای حضور نداشتن در انتخابات فدراسیون فوتبال توضیحاتی را بیان نمود.

آذری: صاحبان اصلی فوتبال در مجمع فدراسیون حضور ندارند

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت و گو با ، درباره شرایط تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر می کنیم که توانستیم 6 امتیاز متوالی به دست بیاوریم. سه امتیاز از یک تیم بالای جدول گرفتیم که در آینده تاثیر به سزایی خواهد داشت. تیم ما بعد از پیروزی استراحت سه روزه داشت و پس از آن دوباره تمرینات را شروع کردیم.

آذری ادامه داد: مطمئن هستم با توجه به کوشش کادر فنی و جواد نکونام، پشتیبانی کارخانه فولاد خوزستان و اعضای هیئت مدیره در کنار حمایت همکاران و طرفداران، انشاالله افق خوبی پیش روی فولاد خواهد بود.

آذری در واکنش به ثبت نام نکردنش در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که اساسنامه اصلاح نگردد صلاح نمی بینم حضور در فدراسیون حاضر شوم. مجمع فدراسیون فوتبال ترکیه 302 عضو دارد. در کشور ما یک مجمع 72 عضو دارد در حالی که خیلی از افراد حاضر در آن هیچگونه دخل و تصرفی در فوتبال این کشور ندارند، اما برای فوتبال تصمیم می گیرند. در مجمع 302 نفری ترکیه ترتیب قرار گیری افراد آنالیز می گردد و اینکه چه کسانی برای فوتبال این کشور تصمیم گیری و رئیس انتخاب نمایند. تعداد افراد متخصص حاضر در مجمع فوتبال ما، به اندازه تعداد انگشتان یک دست هم نیست.

آذری گفت: وقتی صاحبان اصلی فوتبال در مجمع فدراسیون فوتبال حضور ندارند، ما در این مجمع چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

آذری درباره سرمربی تیم ملی بیان نمود: مربی تیم ملی انتخاب شده است. ما موظف هستیم از تیم ملی و سرمربی کشورمان حمایت کنیم. نقدها زیادی صورت گرفت، اما اسکوچیچ در حال حاضر مربی تیم ملی کشور ما است. هرگونه نقد و آنالیز از الان به بعد خصوصا اگر به ضرر تیم ملی باشد، به ضرر کشورمان است. اگر نتوانیم به جام جهانی صعود کنیم، تمام هزینه هایی که در این 4 سال صرف فوتبال شده است، سوخت می گردد. در حال حاضر اسکوچیچ سرمربی تیم ملی است. در حال حاضر وقت حمایت از تیم ملی فوتبال و اسکوچیچ است.

آذری درباره زمان برگزاری بازی لغو شده فولاد و استقلال که به چهارشنبه آخر سال موکول شده است، گفت: مقامات شورای تامین استان خوزستان در این باره باید تصمیم بگیرند. معمولا بازی هایی از این دست در استانی مانند خوزستان، شب عید و شب چهارشنبه سوری برگزار نمی گردد. این موضوع ممکن است عواقب خوبی نداشته باشد.

مدیرعامل سابق ذوب آهن درباره حکم محرومیت فولاد از جابجایی گفت: این موضوع نه تنها به ما ابلاغ نشده، بلکه به سازمان لیگ هم ابلاغ نشده است، اما ما درخواست خود را به کمیته استیناف ارسال کردیم و هزینه دادرسی را هم به حساب این کمیته واریز نموده ایم. منتظر هستیم تا جلسه درخواست استیناف ما برگزار گردد تا بتوانیم از حق و حقوق فولاد خوزستان دفاع کنیم.

سعید آذری درباره حواشی و اختلافات اخیر خود با مسئولان استقلال گفت: استقلال روز های خوبی را سپری نمی کند و نمی خواستم در این زمینه سهیم باشم. زمانی که علیه یک باشگاه طرح شکایت می گردد، این موضوع روی تمام عوامل باشگاه از جمله طرفداران تاثیر بدی می گذارد. طرفداران استقلال شرایط خوبی را تجربه نمی نمایند و من علاقه ای به سهیم بودن در این حال بد ندارم.

آذری اضافه کرد: قدرت دفاع را از خودم سلب نکردم. به دلیل نگرانی جدی طرفداران استقلال سعی کردم برای آرام کردن جو عمومی و فضای ورزش کشور کوشش کنم. این حق همواره برای من محفوظ است تا در این زمینه اقدام کنم.

آذری در رابطه با شکایت استقلال از او توضیح داد: باشگاه استقلال شکایتش از من را به کمیته انضباطی ارسال نموده است. منتظر برگزاری جلسه هستم. فکر می کنم همه در این مدت به این جمع بندی رسیده اند، خصوصا طرفداران باشگاه استقلال که چه کسانی باید منافع آن باشگاه را حفظ نمایند. من علاقه ای به ورود به این حواشی ندارم. باید از باشگاهی که خودم مدیر آن هستم دفاع کنم. آن شکایت صرفا برای مطرح شدن مسائلی بود که صحت نداشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آذری: صاحبان اصلی فوتبال در مجمع فدراسیون حضور ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: صاحبان اصلی فوتبال در مجمع فدراسیون حضور ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید