آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد، اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی است پرسپولیس روی تک موقعیتش توانسته زردپوشان آبادانی را شکست دهد.

آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد، اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عطر مردانه، عیسی آل کثیر پس از شکست یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس درباره مسائل اقتصادی این تیم گفت: دل همه بچه ها پُر است. همه چیز عادی شده است، می آییم و تمرین مان را می کنیم. با تمام وجود هم کار می کنیم. امروز هم با تمام وجود بازی کردیم و توپ های مان گل نشد. پرسپولیس اما روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد. ما چند موقعیت داشتیم، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، ولی متأسفانه توپ های مان گل نشد.

وی در خصوص ناراحتی اسکوچیچ نیز توضیح داد: او هم مطالباتش را می خواهد. اشتباه از اسکوچیچ نبوده است. او هم مثل ما پولش را می خواهد. این اشتباه باشگاه بوده است. بالاخره اسکوچیچ هم خانواده دارد و پولش را می خواهد.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص صحبت های رد و بدل شده در رختکن این تیم و اینکه آیا اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نموده است یا خیر، بیان نمود: صحبت ها خصوصی بود و داخل خانواده. در خصوص مسائل صحبت شد. اسکوچیچ هم خداحافظی نکرد و چیزی به ما نگفت.

آل کثیر در سرانجام گفت: راه مان را ادامه می دهیم، چاره ای نیست. طرفداران مان گناهی نکردند. ما گناه کردیم، ولی متأسفم که هیچکس نمی پرسد چه کار می کنیم. چند روز سر تمرین نیامدیم، هیچکس به ما زنگ نزد، اما خودمان برگشتیم تا ببینیم چه پیش می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد، اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد، اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید