اعترافات، ماریو بالوتلی

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، مهاجم برشا جنجالی ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایتالیا محسوب می شود.

اعترافات، ماریو بالوتلی

به گزارش وبلاگ عطر مردانه و به نقل از مارکا، ماریو بالوتلی یک شخصیت کاملا خاص دارد و بدون شک جنجالی ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایتالیا به حساب می آید. رفتارهای خارج از میدانش باعث می شود همه نگاه ها به سمت او باشد. افراد کمی این بازیکن را که در تیم های بزرگی همچون اینتر، منچسترسیتی و لیورپول پا به توپ بوده است درک می کنند. جملات بالوتلی همیشه به عنوان شورش در فوتبال محسوب می شوند.

بازیکن اینتر اما طرفدار میلان

بالوتلی همیشه طرفدار میلان بوده و این موضوع را پنهان نکرده است حتی با وجود این که برای تیم رقیب بازی می کرد. این اتفاق در دوران حضورش در اینتر رخ داد و زمانی که سرود میلان را می خواند موجب مشاجره اش با ژوزه مورینیو شد. با این حال موضوع به همین جا ختم نشد. او در یک برنامه طنز پیراهن میلان را بر تن کرد و موجب شد سرمربی پرتغالی نامش را در فهرست 18 نفره برای بازی بعد قرار ندهد.

مورینیو یک بار به رابطه خاصش با مهاجم ایتالیایی اشاره کرد. سرمربی سابق اینتر اظهار کرد: می توانم درباره دو سال دوران حضورم در ارتباط با بالوتلی 200 صفحه بنویسم. البته درام نه بلکه طنز خواهد بود.

ماریو که هرگز علاقه اش را به روسونری پنهان نکرد، گفت: یک روز به رویایم حقیقت می بخشم و با پیراهن میلان بازی خواهم کرد. این اتفاق در سال 2012 رخ داد.

کنایه به بازیکنان جوان منچسترسیتی

یکی از حرکت های جنجالی بالوتلی در دوران حضورش در منچسترسیتی رخ داد. او به بازیکنان جوان سیتیزن ها که در حال تمرین بودند کنایه زد. این رفتار موجب شد از طرف باشگاه 110 هزار یورو جریمه شود.

جرثقیل

بازیکن ایتالیایی در دوران حضورش در سیتی به دوست جرثقیل ها تبدیل شده بود! خودروی مهاجم ایتالیایی به خاطر این که قوانین پارک را رعایت نمی کرد 30 بار توسط جرثقیل حمل شد. علاوه بر این یک بار در مرکز شهر تصادف کرد و با جریمه سنگینی روبرو شد. او با سرعتی بیش از 150 کیلومتر بر ساعت در مرکز میلان در حال رانندگی بود. گواهینامه این بازیکن توقیف شد.

بالوتلی ماشین ها را دوست دارد و همیشه با آن ها جلب توجه می کند. یک بار با بنتلی کانتینتال جی تی که به رنگ ماشین های ارتشی بود در تمرینات حاضر شد. اتومبیلش بیش از 200 هزار یورو ارزش داشت.

مرد ثروتمند

ماریو پول دوست هم است. یک بار پلیس از او پرسید چرا روی صندلی شاگردش 25 هزار پوند هست و مهاجم ایتالیایی در پاسخ گفت: چون ثروتمندم.

توپ طلا

بالوتلی پس از دریافت جایزه پسر طلایی در سال 2010 گفت: تنها یک بازیکن وجود دارد که از من کمی بهتر است و او لیونل مسی است. بازیکن سابق اینتر توانست بهترین بازیکن اروپایی زیر 21 سال شود.

او در سال 2016 اظهار کرد: توپ طلا را کسب خواهم کرد. شاید این حرف خنده دار به نظر برسد اما ممکن است به این خاطر باشد که من تمام تلاشم را برای بهترین شدن نکرده باشم. مهم این است که متوجه این موضوع شدم و هنوز برای این کار دیر نیست.

به من پول می دهند که گلزنی کنم. چرا باید خوشحالی کنم؟ زمانی که یک کارت پخش کن کارت می دهد آن را جشن می گیرد؟

آتش بازی

در بیست و دوم اکتبر 2011 اتفاق عجیبی رخ داد و همه چیز با یک شوخی شروع شد. یک بازی در دورهمی با دوستانش به یک فاجعه ختم شد. بالوتلی بخشی از خانه اش را با مواد آتش زا به آتش کشید تا جشن بگیرد.

ملاقات با مافیا

مهاجم ایتالیایی در پنجم ژوئن 2011 از بازدیدش در ژوئن 2010 از محله اسکامپیا (یکی از محله های ناپل) پرده برداشت. در آن جا با دو رییس مافیا عکس گرفته بود.

اسلحه

زمانی که بالوتلی برای اینتر بازی می کرد با آئودی اش در حال گردش در میلان بود و سه نفر از دوستانش هم او را همراهی می کردند که ناگهان با یک تفنگ اسباب بازی شروع به شلیک هوایی کرد. این اتفاق باعث شد پلیس متوقفش کند. او به گاتزتا دلو اسپورت در این رابطه اظهار کرد: من کاری نکردم. تنها داشتم با دوستانم بازی می کردم.

آن تنها مساله اش با اسلحه نبود. بالوتلی در موقعیت دیگری مخالفانشان در شبکه های اجتماعی را نشانه گرفت. در تصویری که از خود منتشر کرده بود اسلحه در دست آماده شلیک بود. در زیر تصویر این نوشته به چشم می خورد: بوسه برای کسانی که از من متنفر هستند.

مبارزه علیه نژادپرستی

بالوتلی چند بار با توهین های نژادپرستی روبرو شد. او هرگز نسبت به این اتفاق ها سکوت نکرد و با این موضوع مبارزه کرد. بازیکن سابق لیورپول یک پیام قاطع فرستاد و در سال 2012 به گاردین گفت: اگر کسی یک موز به من در خیابان یا در زمین بازی پرت کند به زندان خواهم رفت چون آن شخص را خواهم کشت. ببینیم چه اتفاقی در جریان یورو خواهد افتاد اما امیدوارم که حادثه ای رخ ندهد.

بازیکن ایتالیایی پس از یک حمله نژادپرستانه در یک کافه در رم گفت: شانس آوردند که پلیس خیلی زود خود را به آن جا رساند. در غیر این صورت آنجا را نابود می کردم.

مسائل با سرمربی ها

روبرتو مانچینی در یک گفت وگو در دانشگاه رم درباره بالوتلی گفت: مانند همه جوانان گاهی کارهای احمقانه می کند. پیش از آن یک تنش میان سرمربی ایتالیایی و این بازیکن در سیتی پیش آمده بود. این اتفاق در ژانویه 2013 رخ داد. مهاجم ایتالیایی تکل خشنی روی اسکات سینکلر کرد و سرمربی از این اتفاق خوشش نیامد. مانچینی به سرعت واکنش نشان داد و با بازیکنش درگیر شد. کادر فنی خود را وارد ماجرا کرد تا اتفاق بدتری نیفتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعترافات، ماریو بالوتلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات، ماریو بالوتلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید