بازیگر خوش قلب، اما کم عقل در 86 سالگی درگذشت

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، فرد ویلارد بازیگر نقش های کمدی سریال های تلویزیونی در 86 سالگی از جهان رفت.

بازیگر خوش قلب، اما کم عقل در 86 سالگی درگذشت

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ عطر مردانه به نقل از ورایتی، فرد ویلارد بازیگر نقش های کمدی که به خاطر ایفای شخصیت های خوش قلب، اما کم عقل شناخته می شد، در 86 سالگی از جهان رفت.

او به مدت چند دهه حضوری فراگیر مخصوصاً در تلویزیون، اما همچنین در سینما داشت و بیشتر نقش های کوچک، ولی به یادماندنی ایفا می کرد. نیویورک تایمز در سال 2008 درباره او نوشته بود: او تبدیل به سلطان نقش های کوچک شده، مردی که می تواند فقط در یک شات به عنوان مدیر دفتر یا فروشنده مبل حضور داشته باشد، اما صحنه را کاملاً از آن خودش کند.

ویلارد چهار بار نامزد دریافت جایزه امی شد که سه جایزه در سال های 2003 تا 2005 به خاطر ایفای نقش هنک در سریال همه عاشق ریموند هستند و چهارمی در سال 2010 به خاطر ایفای نقش ادامه دار فرنک دانفی در خانواده مدرن بود. او در سال 2015 به خاطر نقش آفرینی در سریال شجاعان و زیبایان برنده جایزه دی تایم امی شد. وی سال 1986 برای مجری گری برنامه چیز های داغ و غیرداغ نیز نامزد دریافت این جایزه شده بود.

این بازیگر مدت ها به خاطر کمدی های بداهه خود شناخته می شد؛ توانایی ای که ریشه در تئاتر دهه شصت میلادی داشت و در فیلم هایش ادامه پیدا کرد. شناخته شده ترین نقش های سینمایی او در فیلم های وال -ای سال 2008، گوینده: افسانه ران برگندی سال 2004، هارولد و کومار به وایت کسل می فرایند سال 2004 و عروسی آمریکایی سال 2003 بودند.

او سال 2008 به نیویورک تایمز گفته بود: دوست دارم نقش آن مردی را بازی کنم که هیچ خودآگاهی ندارد و یک احمق دوست داشتنی است که پایش را در دهانش می نماید و چیز اشتباهی می گوید.

چهره های شناخته شده هالیوودی به سرعت به رسانه های اجتماعی رفتند تا از این بازیگر درگذشته یاد نمایند.

جیمی لی کرتیس در توییتر کلیپی از فیلم کمدی سال 2000 ویلارد یعنی بهترین در نمایش را به اشتراک گذاشت و نوشت: همه مان چقدر خوش شانس بودیم که توانستیم از استعداد های فرد ویلارد لذت ببریم. او حالا با همسرش مری است که خیلی دلش برایش تنگ می شد. سپاسگزارم که این همه باعث شدی از ته دل بخندیم آقای ویلارد.

استیو کارل کمدین که در هر 2 فیلم گوینده کنار ویلارد نقش آفرینی کرد او را به عنوان بامزه ترین فردی که تا حالا با او همکاری کردم به یاد آورد و گفت او مردی شیرین و فوق العاده بود.

کریستنا اپل گیت از دیگر بازیگران گوینده گفت بسیار از شنیدن خبر درگذشت او ناراحت شد و افزود: استعداد و مهربانی خارق العاده او هرگز فراموش نخواهد شد. ما دوستت داریم فرد ویلارد. به خاطر چند دهه خنده ازت سپاسگزارم.

جیمی کیمل، لئونارد مالتین، هنری وینکلر، جف راس و پن ژیلت از دیگر چهره هایی بودند که از ویلارد یاد کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازیگر خوش قلب، اما کم عقل در 86 سالگی درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر خوش قلب، اما کم عقل در 86 سالگی درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید