بازی Project CARS 3 معرفی گردید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، استودیو بازی سازی Slightly Mad سومین عنوان از سری پرطرفدار و محبوب Project CARS را معرفی کردند. این بازی با نسل فعلی کنسول ها سازگار بوده و برای PS4 ، Xbox One و PC ارائه می گردد..

بازی Project CARS 3 معرفی گردید

هرچند تاریخ دقیق عرضه بازی Project CARS 3 تعیین نشده است و تنها می دانیم در این تابستان وارد بازار خواهد شد، اما از همین حالا هم می توان بابت نزدیک بودن این زمان نامعین مسرور بود. اما این مسروری منحصر به علاقه مندان به این عنوان نیست؛ بلکه حتی خود رئیس استودیو Slightly Mad را هم به وجد آورده است:

پیشرفت عنوان Project CARS در پنج سال گذشته بسیار چشم گیر بوده است. در هر نسخه ما توانسته ایم خودمان را به عنوان یک بازی قدرتمند معرفی کنیم و سراغ عنوان بعدی برویم. حالا مسروریم که زمان معرفی Project CARS 3 فرا رسیده است. در این نسخه از این عنوان ما نهایت سعی خود را به کار گرفته ایم که واقع گرایی را به عنوان هسته اصلی بازی حفظ کنیم و در عین حال، کوشش داشته ایم این بازی در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد. به همین دلیل است که پروجکت کارز 3 روی دو کنسول مطرح و رایانه های شخصی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

وی اضافه نمود:

ما برای ارائه بهترین تجربه از رانندگی کوشش نموده ایم و حالا برای معرفی این بازی به گیمرها مشتاقانه لحظه شماری می کنیم.

این بازی دارای 200 خودروی جاده ای و مسابقه ای از بهترین خودروسازان دنیا بوده و 140 جهت مسابقه دنیای برای آن در نظر گرفته شده است. در بین این جهتها، جهتهای 24 ساعته و چهار فصل نیز وجود دارد و بازیکنان می توانند رانندگی را در انواع شرایط آب و هوایی نیز تجربه نمایند. استودیو Slightly Mad کوشش نموده است امکانات جذاب و بی نظیری به گیم پلی این بازی اضافه کند تا لذت تجربه آن مضاعف گردد.

برای نمونه یک Career Mode جدید و چالش برانگیز به بازی اضافه شده است. این حالت از بازی چیزی است که برای اولین بار در آن قرار گرفته و خودروهای مخصوصی برای آن در نظر گرفته شده است تا توانایی بازیکن را به چالش بکشد.

بازیکنان برای ارتقای قطعات خودرو باید بهترین عملکرد ممکن را از خود به نمایش بگذارند؛ اما هر ارتقایی کاملاً ارزشش را دارد و تأثیر آن در قدرت و راهنمایی پذیری خودرو مشهود است. به این ترتیب اگر گیمر میخواهد به یکی از بهترین ها در این بازی تبدیل گردد، نمی تواند به راحتی از خیر هیچ گزینه ای برای ارتقای ماشی خود بگذرد.

یکی دیگر از نکات جذاب این بازی، امکانات شخصی سازی گسترده آن است. این قابلیت ها در بخش های مختلف خودرو اعم از تایر و رینگ در دسترس است. بازیکنان همچنین می توانند آواتار مخصوص خود را برای کاراکتر بازی طراحی نمایند.

هواداران این سری از بازی انتظار دارند با سیستم کنترل جدیدی در Project CARS 3 روبرو شوند که به آن ها تجربه ای لذت بخش تر از راهنمایی خودرو ارائه بدهد. برای نمونه در این بازی گزینه First Time User Experience در اختیار بازیکنان قرار می گیرد تا تازه کارها هم از تجربه این بازی دلسرد نشوند و بتوانند در آن به تدریج پیشرفت نمایند.

منبع : شهر سخت افزار

منبع: آی تابناک

به "بازی Project CARS 3 معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی Project CARS 3 معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید