بانک مرکزی نحوه واگذاری ایران مال را تایید نکرد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، بانک مرکزی عدم تایید فروش بخشی از سهام شرکت توسعه بین الملل ایران مال به شرکت حامی کیان سازه را به بانک آینده ابلاغ کرد.

بانک مرکزی نحوه واگذاری ایران مال را تایید نکرد

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ عطر مردانه، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در این مکاتبه ضمن تأکید مجدد بر لزوم رعایت مقررات و ضوابط ابلاغی، تاکید شد بانک آینده به قید فوریت اقدام های لازم به منظور لغو واگذاری یاد شده به عمل آورد و نتایج را به این بانک اعلام کند.

متن این نامه به شرح زیر است:

با اشاره به انتشار آگهی مزایده عمومی واگذاری سهام شرکت توسعه بین الملل ایران مال در هفته های گذشته و همچنین حسب اعلام اخیر آن بانک در تاریخ 14 .10 .1399 مبنی بر فروش بخشی از سهام شرکت مذکور به شرکت حامی کیان سازه که در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) نیز انتشار یافته است، بدین وسیله اعلام می شود واگذاری سهام شرکت یاد شده به دلیل عدم رعایت برخی ضوابط ابلاغی از جمله مفاد دستورالعمل نحوه واگذاری اموال مازاد مؤسسات اعتباری مصوب یک هزار و دویست و نود و پنجمین جلسه مورخ 1399.3.27 شورای پول و اعتبار و وجود برخی ابهامات در نحوه واگذاری، مورد تأیید این بانک نمی باشد.

با عنایت به مراتب فوق و ضمن تأکید مجدد بر لزوم رعایت مقررات و ضوابط ابلاغی مقتضی است دستور فرمایید به قید فوریت اقدامات لازم به منظور منتفی کردن واگذاری یاد شده به عمل آمده و نتایج را به این بانک اعلام کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بانک مرکزی نحوه واگذاری ایران مال را تایید نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک مرکزی نحوه واگذاری ایران مال را تایید نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید