آنالیز مسائل بخش خصوصی در کمیسیون مالی مجلس با حضور دکتر مونسان

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، رئیس کمیسیون مالی مجلس گفت: متأسفانه مصوبات دولت به طور کامل برای کسب و کارهایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند به ویژه در بخش گردشگری عملیاتی نشده است به این منظور مجلس شورای اسلامی به طور جدی پیگیر برطرف مسائل آن هاست.

آنالیز مسائل بخش خصوصی در کمیسیون مالی مجلس با حضور دکتر مونسان

نشست مشترک اعضای کمیسیون مالی مجلس با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، معاونان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور و فعالان بخش خصوصی ظهر امروز دوشنبه 13 مرداد 99 در مجلس شورای اسلامی با موضوع آنالیز آخرین شرایط اقتصاد گردشگری برگزار گردید.

محمدرضا پورابراهیمی درباره موضوعات مطرح شده در این نشست در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ عطر مردانه گفت: نشست بسیار خوبی با دکتر مونسان داشتیم و مسائل فعالان بخش خصوصی در ارتباط با سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مطرح شد.

او افزود: در این نشست وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاونان او گزارش هایی از فعالیت های این سه بخش ارائه کردند و در ادامه فعالان بخش خصوصی مسائل و آسیب هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا دیدند مطرح کردند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از کسب و کارها به ویژه بخش گردشگری آسیب بسیاری از شیوع ویروس کرونا دیدند که باید هر چه زودتر مسائل آن ها در این زمینه برطرف گردد و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته گردد.

او افزود: متأسفانه تا به امروز مصوبات دولت برای حمایت از کسب و کارها به طور کامل عملیاتی نشده و با کمترین میزان اجرا شده است.

رئیس کمیسیون مالی مجلس اظهار کرد: در این نشست مقرر شد مجلس شورای اسلامی در بحث مالیات و بیمه بخش گردشگری و صنایع دستی هر چه سریع تر مسائل را برطرف کند به این منظور قرار شد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گزارش هایی از شرایط فعلی سه بخش که به دلیل شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند به کمیسیون مالی مجلس ارائه کند و ما هر چه سریع تر در این زمینه اقدام کنیم.

منبع: میراث آریا

به "آنالیز مسائل بخش خصوصی در کمیسیون مالی مجلس با حضور دکتر مونسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز مسائل بخش خصوصی در کمیسیون مالی مجلس با حضور دکتر مونسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید