برگزاری غیرحضوری امتحانات پایه نهم تصویب شد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، غلامرضا شریعتی عصر امروز در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان اظهار کرد: برای اینکه یک وحدت رویه در امتحانات پایه نهم ایجاد شود امتحانات پایه نهم به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

برگزاری غیرحضوری امتحانات پایه نهم تصویب شد

وی شرح داد: آموزش و پرورش می تواند نمرات نوبت اول دانش آموزان این مقطع را در نمرات آزمون مجازی تاثیر دهد.

پیش از این نیز، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تاریخ 17خردادماه برای تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری امتحانات این دوره در ستاد استانی کرونای خوزستان خبر داده بود.

استاندار خوزستان نیز در این رابطه از واگذاری فرایند برگزاری امتحانات را به ستاد کرونای استان خبر داده بود و گفت: ما امیدواریم که پایه نهم را یا به صورت غیرحضوری و یا با استفاده از نمرات نوبت اول و لحاظ آن برای کل سال به سرانجام برسانیم تا دغدغه خانواده های دانش آموزان را درخصوص سلامت فرزندشان به نحوی مدیریت کنیم که مسئله ای پیش نیاید.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیش از این مقرر شده بوده که امتحانات سرانجامی سال تحصیلی جاری، پایه نهم و دوازدهم در کل کشور به صورت حضوری برگزار شود که به دلیل بالا بودن آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان، و به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر آن، دانش آموزان پایه نهم این استان، امتحانات خود را غیرحضوری خواهند داد.

منبع: فرارو

به "برگزاری غیرحضوری امتحانات پایه نهم تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری غیرحضوری امتحانات پایه نهم تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید