بهتر است روابط خود با مقامات کره جنوبی را قطع کنیم

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، خواهر رهبر کره شمالی به عنوان معاون اول کمیته مرکزی حزب کارگر این کشور خاطرنشان کرد: گام های لازم را علیه کره جنوبی به دلیل آنچه خیانت سئول و جنایت علیه دولت کمونیست اعلام شده، دنبال خواهیم کرد.

بهتر است روابط خود با مقامات کره جنوبی را قطع کنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ عطر مردانه از یونهاپ، کره شمالی اعلام کرده که گام های لازم را علیه کره جنوبی به دلیل آنچه خیانت سئول و جنایت علیه دولت کمونیست اعلام شده، دنبال خواهد کرد.

کره شمالی همچنین گفت که دولت این کشور به ارتش برای انجام اقدامات لازم اعتماد کامل دارد.

این مواضع را کیم یو جونگ، خواهر رهبر کره شمالی که به عنوان معاون اول کمیته مرکزی حزب کارگر در کشور مسئولیت دارد، گفت و افزود: به نظرم زمان آن رسیده تا روابط خود را با مقامات کره جنوبی قطع کنیم و ما اقدامات لازم را در این ارتباط به زودی دنبال خواهیم کرد.

کیم کوچک ترین خواهر رهبر کره شمالی است و در بیانیه ای که منتشر کرده، گفت: با بکارگیری اختیاراتم که از طرف رهبری، حزب و دولت اعطا شده است، دستورالعمل مسلح سازی بخش هایی را که مسئولیت روابط با دشمنان دارند، اعلام کرده ام و اقدامات قاطع بعدی را انجام خواهیم داد.

خواهر کیم جونگ اون همچنین در بیانیه خود از بسته شدن کامل دفتر فرهنگی با کره جنوبی که در شهر مرزی کائه سانگ واقع شده است، خبر داد.

صدور این بیانیه از سوی خواهر رهبر کره شمالی در ارتباط با مسائل سیاست خارجی امری کم سابقه است، اما این اقدام در واکنش به پخش جزواتی در مرز کره شمالی صورت می گیرد که پیش تر مقامات پیونگ یانگ خواستار توقف این اقدامات از سوی عوامل کره جنوبی شده بودند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بهتر است روابط خود با مقامات کره جنوبی را قطع کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتر است روابط خود با مقامات کره جنوبی را قطع کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید