بیل: فصل پیش، فصلی باورنکردنی با 2 لحظه فوق العاده در زندگی من بود

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، بال ولزی تیم فوتبال رئال مادرید از فصلی که در آن قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را برای دومین بار تجربه کرد و به همراه تیم ملی کشور تاریخ ساز شد، به عنوان فصلی باورنکردنی یاد کرد.

بیل: فصل پیش، فصلی باورنکردنی با 2 لحظه فوق العاده در زندگی من بود

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، سایت یوفا با گرث بیل به عنوان یکی از سه نامزد نهایی کسب جایزه بازیکن سال فوتبال اروپا مصاحبه ای اختصاصی انجام داده است. در این گفت و گو بیل که در فصل گذشته نه تنها برای دومین بار با شکست اتلتیکومادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کرد، بلکه با تیم ملی ولز برای اولین بار به نیمه نهایی یورو رسید، فصل 16-2015 را فصلی باورنکردنی برای خودش دانسته است.

مصاحبه بیل را در ادامه می خوانید:

قرار دریافت بین سه نامزد نهایی کسب جایزه بازیکن سال یوفا چه احساسی دارد؟

این یک افتخار بزرگ است. شما این طور جوایز را نمی توانید فقط با تکیه به توانایی های خودتان به دست آورید بلکه برای رسیدن به آنها نیازمند یاری هم تیمی های تان هم هستید. به همین دلیل من از همه هم تیمی هایم در رده باشگاهی و ملی قدردانی می کنم. مسلماً من می خواهم برای تیم باشگاهی و تیم کشورم جام ببرم و وقتی که چنین کارهایی انجام می دهید مزدش را با دریافت چنین جوایزی می گیرید.

بهترین اتفاقی که فصل گذشته برایت رخ داد چه بود؟

بردن فینال لیگ قهرمانان. فصل پیش برای ما فصلی طولانی و بازی مان برابر اتلتیکومادرید در فینال بسیار سخت بود، اما به کوشش مان ادامه دادیم و در نهایت به چیزی که می خواستیم رسیدیم، اگرچه اتلتیکومادرید مثل همواره کار را برای ما سخت کرد. برجسته ترین خاطره من از فصل پیش، ضربات پنالتی فینال لیگ قهرمانان بود. بعضی شب ها پنالتی های تان به گل تبدیل می شوند و بعضی شب ها نه. آن شب اما همه ما آماده پنالتی زدن بودیم و کارمان را خوب انجام دادیم.

فصل گذشته در دوران بازیگری بیل چه جایگاهی داشت؟

فصل پیش فصلی باورنکردنی بود به خصوص از حیث قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و پس از آن رفتن به یورو که در آنجا هم با تیم ملی ولز کارهای حیرت آوری انجام دادیم. آن دو اتفاق، لحظاتی فوق العاده را برای زندگی من رقم زدند.

این دومین قهرمانی ات در لیگ قهرمانان اروپا در عرض سه سال بود...

این همان چیزی است که به خاطرش به رئال مادرید آمدم، برای بازی در لیگ قهرمانان و قهرمانی در این رقابت ها. دو قهرمانی در عرض سه سال حیرت آور است. حالا به دنبال یک قهرمانی دیگر هستیم.

زین الدین زیدان به عنوان سرمربی چقدر روی بازی رئال تأثیر گذاشته است؟

او تجربه دوران بازیگری و البته دوران مربیگری اش را در اختیار ما قرار داده است. یاری او به همه اعضای گروه واقعاً مفید بوده است و تجربه اش در نهایت به همه نشان داده شد.

فینال فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در کشورت برگزار می گردد...

پس از کسب اولین قهرمانی، می دانستیم که سوپرجام در کاردیف است. بازی در آنجا برای من به شخصه اتفاقی خاص است، اما رفتن به آنجا برای بازی در فینال لیگ قهرمانان اروپا چیزی است که حتی انگیزه بیشتری به من می دهد.

منبع: تسنیم

به "بیل: فصل پیش، فصلی باورنکردنی با 2 لحظه فوق العاده در زندگی من بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل: فصل پیش، فصلی باورنکردنی با 2 لحظه فوق العاده در زندگی من بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید