تشکیل کارگروه برخورد با زمین خواری های امیدیه در قوه قضائیه نتایج مثبتی داشته است خبرنگاران

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، رئیس سابق شورای شهر امیدیه گفت: تشکیل کارگروه برخورد با زمین خواری های امیدیه در قوه قضائیه نتایج مثبتی داشته است.

تشکیل کارگروه برخورد با زمین خواری های امیدیه در قوه قضائیه نتایج مثبتی داشته است خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ عطر مردانه، محمدرضا آقاجری رئیس سابق شورای شهر امیدیه در چهل و چهارمین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی، گفت: در سال 92 دوستان ما که دغدغه حضور حزب اللهی ها در عرصه سیاسی را داشتند، به ما اصرار کردند تا در انتخابات شورای شهر شرکت کنیم که پس از اصرار زیاد دوستان، شرکت کردم. به قول امام ما مامور به وظیفه ایم و به همین علت بود که وارد عرصه شدیم.

وی اضافه نمود: ما اصرار داشتیم که بر اساس اصل شفافیت و مقابله با فساد، برای شهرداری و شورای شهر سایتی طراحی کنیم تا فعالیت ها معین باشد. البته برخی اتفاقات هم رخ نداد که سعی کردم با یک وبلاگ خصوصی، اطلاعات خودم را در اختیار عموم مردم امیدیه قرار بدهم.

آقاجری گفت: در سال 96 هم مردم دوباره اطمینان کردند و بنده را به شورا فرستادند. در این شورا دوستان هم نظر با ما بیشتر شدند و به من نزدیک تر بودند و فرصتی شد تا اتفاقاتی که در دوره پیش نیفتاد را به پایان برسانیم. دوستان هم بنده رابه عنوان رئیس شورا برگزیدند. توانستیم یک شهردار حزب اللهی کاربلد را روی کار بیاوریم. ما در این دوره شعار پاک باشیم و خدمت گزار را انتخاب کردیم و سعی کردیم بر اساس آن فعالیت کنیم.

وی با بیان اینکه 20 درصد نفت ایران از منطقه امیدیه استخراج می شود، اضافه نمود: املاک و زمین های شهر امیدیه نسبت به دیگر مناطق شهری حومه، قیمت بالاتری دارد. از این حیث زمین خواری و تغییر کاربری های غیرقانونی متعدد امکان بروز دارند. با این وجود یکسری تغییرکاربری هایی رخ داده بود که برای یکسری افراد خاصی منافع زیادی داشت.

رئیس سابق شورای شهر امیدیه با بیان اینکه یکی از اقدامات بنده ورود به مسئله زمین خواری ها و تغییرکاربری اراضی در امیدیه بوده، اما در این راستا بنده فحش شنیدم و تهدید شدم و حتی 20 مورد پرونده سازی علیه من صورت گرفت، گفت: بنده برای اینکه توضیح ماجرا و اهمیت عدالت خواهی را توضیح بدهم به برنامه ثریا دعوت شدیم؛ اما بعد از برنامه، به 13ماه زندان محکوم شدم. با این وجود هرچه بیشتر پیش می رفتیم، احکام بیشتر می شد. به گونه ای که در حال حاضر نیز یک حکم سه ساله هم برای بنده و آقای شهردار ثبت شده است.

آقاجری گفت: با اتفاقاتی که در فضای رسانه افتاد، داستان امیدیه به گوش رئیس قوه قضائیه رسید و آقای رئیسی پرونده ما را از خوزستان به تهران منتقل کرد و کارگروه ویژ ه ای برای آن تشکیل داد و خوشبختانه نیز تا به حال به نتایج مثبتی رسیده ایم.

وی با بیان اینکه قطعا آینده از آن دوستان ارزشی و انقلابی است، اضافه نمود: ماجرای زمین خواری و تغییر کاربری اراضی مثل یک دومینوست. اگر توانستیم ماجرای امیدیه را به نتیجه مطلوب برسانیم، این اتفاق در بقیه شهر ها و کشور نیز خواهد افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشکیل کارگروه برخورد با زمین خواری های امیدیه در قوه قضائیه نتایج مثبتی داشته است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کارگروه برخورد با زمین خواری های امیدیه در قوه قضائیه نتایج مثبتی داشته است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید