جدول قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران امروز 9 دی 99

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، به بهانه اعلام میانگین قیمت معاملات صورت گرفته در شهر تهران از سوی بانک مرکزی، آخرین شرایط قیمت ها بررسی شد.

جدول قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران امروز 9 دی 99

به گزارش دنیای اقتصاد، بانک مرکزی دو روز پیش گزارش تحولات بازار مسکن در آذرماه را منتشر کرد که بر اساس آن میانگین قیمت معاملات واحد های مسکونی در مناطق بیست و دوگانه تهران 26 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شد.

به همین بهانه آخرین قیمت های پیشنهادی از سوی مالکان در مناطق مختلف پایتخت به استناد آخرین فایل های عرضه شده مورد بررسی قرار گرفت. نتایج تحقیقات میدانی نشان می دهد، قیمت های پیشنهادی نزدیک به 9/ 26میلیون تومان به عنوان میانگین قیمت معاملات در پایتخت، غالبا در بخشی از محلات مناطق شرقی دیده می شود. همچنین در بخشی از محلات مناطق مرکزی هم فایل های فروش مسکن در این محدوده قیمتی از سوی برخی مالکان پیشنهاد شده است. هر چند در هر دو منطقه مورد بررسی واحد های مسکونی پیشنهاد شده نوساز نیستند و بیشتر دارای عمر بنای 10 تا 15 سال هستند.

در برخی از محلات مناطق شرقی، واحد های مسکونی نزدیک به میانگین قیمت پایتخت، غالبا در محدوده 20 تا 25 میلیون تومان با عمر بنای 8 تا 12 سال هستند.

البته قیمت های پیشنهادی کمتر از میانگین قیمتی مناطق بیست و دوگانه، در بسیاری از محلات واقع در نیمه جنوبی وجود دارد و آنچه در این گزارش مورد بررسی قرار گرفته، واحد های مسکونی نزدیک به میانگین قیمت آپارتمان در تهران است.

منبع: فرارو

به "جدول قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران امروز 9 دی 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران امروز 9 دی 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید