حاشیه در اردوی استقلال، مقصر مصدومیت ها چه کسی است؟

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، انتشار مصاحبه پزشک تیم استقلال در کانال رسمی این باشگاه منجر به اختلافات جدی در داخل اردوی آبی ها شده است.

حاشیه در اردوی استقلال، مقصر مصدومیت ها چه کسی است؟

به گزارش ایسنا، در حالی که تنها پنج روز دیگر استقلال باید در اهواز مهمان فولاد خوزستان باشد، لیست مصدومان این تیم باعث نگرانی هایی برای طرفداران استقلال شده است. مرتضی تبریزی و رضا آذری حداقل شش ماه از میادین دور خواهند بود و مصدومیت فرشید اسماعیلی و میلاد زکی پور هم در این میان وجود دارد که این امر منجر به انتقاداتی از شرایط آبی ها شده است.

روز گذشته کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال طی مصاحبه ای که بر روی کانال رسمی باشگاه استقلال نهاده شد، تلویحا مصدومیت بازیکنان این تیم را بر گردن بدنساز استقلال انداخت و ظاهرا این مصاحبه بعد از یک بار پاک شدن از روی کانال باشگاه استقلال، دوباره امروز (آدینه) بازنشر داده شده است. با این حال این خاتمه ماجرا نیست و استوری اخیر فرهاد مجیدی در حمایت از علی ربانی بدنساز این تیم یک معنا بیشتر ندارد و آن هم اینکه فرهاد مجیدی با کادر پزشکی تیمش مخالف است و مصدومیت بازیکنانش را خارج از مسئله بدنسازی آبی ها می داند.

روز گذشته احمد سعادتمند در محل تمرین آبی ها حاضر شده بود و بعید نیست که این حضور به دلیل همین اختلافات باشد. باید دید او در نهایت در این کشاکش بین کادرفنی و کادر پزشکی استقلال، چه موضعی را اتخاذ می نماید.

لیگ برتر فوتبال ایران در حالی از ابتدای تیر شروع می گردد که احتمال بالاتر رفتن مصدومان استقلال هم بیشتر است و معین نیست که بالاخره این موضوع مربوط به کادرپزشکی آبی هاست یا مشکل در کادرفنی این تیم وجود دارد.

منبع: عصر ایران

به "حاشیه در اردوی استقلال، مقصر مصدومیت ها چه کسی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه در اردوی استقلال، مقصر مصدومیت ها چه کسی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید