خبرنگاران از استخراج قانونی رمزارزها حمایت می گردد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، تهران- خبرنگاران- روابط عمومی و امور بین الملل توانیر اظهار داشت: حمایت از استخراج قانونی رمز ارزها در دستور کار است، ضمن اینکه با متخلفان برخورد می گردد.

خبرنگاران از استخراج قانونی رمزارزها حمایت می گردد

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری شرکت مادر تخصصی فراوری، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر)، در اطلاعیه توانیر آمده است: صنعت برق از استحصال قانونی رمز ارز حمایت می نماید اما برخورد با استخراج نمایندگان غیرقانونی را با یاری مراجع امنیتی و انتظامی در دستور کار دارد.

بر این اساس و با توجه به اینکه استفاده از ماینرها، بدون مجوز قانونی، کسب و کاری غیر قانونی محسوب شده و باعث آسیب رساندن به اموال عمومی و تضییع حقوق مشترکان می گردد، به شدت با آن برخورد صورت می گیرد.

در صورتی که مراکز استخراج رمز ارزها که با سوء استفاده از انشعابات قبلی مانند کشاورزی یا صنعتی و... به این کار مبادرت می نمایند، شناسایی شوند، ضمن جمع آوری انشعاب و اخذ مابه التفاوت هزینه برق مصرفی و تعرفه ماینینگ، با مالکان آن نیز برخورد قانونی خواهد شد.

برای جلوگیری از برخورد قانونی و جمع آوری ماینرها، لازم است مالکان این تجهیزات هر چه سریعتر به شرکت های توزیع ذیربط مراجعه و درخواست انشعاب مطابق با مقررات مرتبط با رمز ارزها را ثبت نمایند.

در صورت ارائه درخواست و طی مراحل قانونی، شرکت های برق نیز با قید اولویت به این درخواست ها رسیدگی و مطابق با ضوابط همکاری خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، به کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که محل ماینرهای غیرقانونی را به اداره برق اطلاع دهند، تا سقف 10میلیون تومان پاداش داده می گردد.

مالکان ماینرها و استخراج نمایندگان رمز ارز می توانند با سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی مصرف برق که به زودی فراخوان آنها توسط توانیر منتشر خواهد شد، برق مورد نیازشان را با قیمت های بسیار جذاب و مالی در مقایسه با سایر کشورهای جهان تامین نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران از استخراج قانونی رمزارزها حمایت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران از استخراج قانونی رمزارزها حمایت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید