خبر خوب برای تهرانی ها، فردا زیرگذر گیشا افتتاح می شود

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: پروژه زیرگذر گیشا فردا به دست مردم افتتاح خواهد شد.

خبر خوب برای تهرانی ها، فردا زیرگذر گیشا افتتاح می شود

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ عطر مردانه، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درخصوص افتتاح پروژه زیرگذر گیشا گفت: بهره برداری از زیرگذر کوی نصر با احتساب پروژه هایی همچون پارکینگ بوستان ملت و بهسازی رینگ 7 کیلومتری بوستان پردیسان که بدون برگزاری مراسم رسمی تحویل شهروندان شدند، نهمین افتتاحیه پروژه های معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در سال جاری به شمار می آید.

وی گفت: نتیجه ساخت این پروژه متعادل ساختن خطوط ترافیکی است که قبلا در نتیجه عرض کم پل فلزی کوی نصر دچار اختلال شده بود و یکسان سازی حرکت در بزرگراه جلال آل احمد و انطباق آن با معابر مرتبط یکی از مهمترین اهداف اجرای زیرگذر کوی نصر خواهد بود.

صبوری ادامه داد: راستا اصلی زیرگذر شامل 3 خط عبوری در هر یک از باند های شمالی و جنوبی است و طول آن با احتساب راستا های دسترسی به حدود 1500 متر می رسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران پیش از این با بیان آنکه طرح این پروژه به ویژه پس از بازنگری های اعمال شده، نگاه ویژه ای به مقوله ساماندهی ترافیک محلی داشته است. یادآور شد: اصلاح هندسی راستا ورودی به خیابان کارگر جنوبی و خیابان بیمارستان شریعتی، تامین دسترسی راستا شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران به راستا غرب به شرق بزرگراه گمنام به صورت غیر همسطح و برقراری تعادل خطوط ترافیکی ورودی به خیابان گیشا از جمله کارکرد هایی است که در کنار رفع گلوگاه ترافیکی پل فلزی گیشا محقق شده است.

به گفته صبوری بهره برداری از زیرگذر کوی نصر، تاثیر بسزایی روی عملکرد ترافیکی تقاطع های مرتبط به ویژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید گمنام با خیابان کارگر داشته و به واسطه حذف پل قدیمی گیشا، سیمای شهری این نقطه از پایتخت را چشم نواز تر کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خبر خوب برای تهرانی ها، فردا زیرگذر گیشا افتتاح می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای تهرانی ها، فردا زیرگذر گیشا افتتاح می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید