دانلود قسمت دهم همگناه؛ وقتی من می فهمم یعنی قانون می فهمه...!

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، دهمین قسمت از فصل دوم سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی و نویسندگی محسن کیایی و علی کوچکی، دوشنبه 13 مرداد ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

دانلود قسمت دهم همگناه؛ وقتی من می فهمم یعنی قانون می فهمه...!

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت دهم هم گناه اینجا کلیک کنید

هدیه و فرهاد از یکدیگر دور افتاده اند. هدیه دوباره به خانه عمویش برگشته و فرهاد گیج از اتفاقات اتفاق افتاده و دوری هدیه است. زن عمو و دختر عموی هدیه سعی می نمایند همه چیز را به چند روز قبل برگردانند که هدیه و فرهاد با عشق کنار هم بودند، اما این امری نشدنی است. چه برای هدیه و حمید و چه برای عمویشان تحمل کسی که منجر به مرگ پدرشان شده کار آسانی نیست.

اما کسی که ماجرای تصادف فرهاد را لو داده است نه لیدا است و نه بر خلاف انتظار فرید. پیمان که این روز ها دیگر به سیم آخر زده است و نقشه هایش به مراحل خطرناک تر و خشن تری رسیده است ماجرا را لو می دهد. پیمان یک قدم تا به هم ریختن همه چیز در خانه و خانواده صبوری فاصله دارد؛ و فریبرز بالاخره شکش به پیمان به جایی می رسد که حتی فکرش را هم نمی کرد. او که فقط فهمیده بود کسی که در مرکز خرید از ارتفاع سقوط کرد گورکن نبوده است باز هم به سراغ پرویز رفت تا او را تحت فشار قرار دهد که گورکن را لو بدهد. او نیز این کار را می نماید.

فریبرز به سراغ پسرش می رود در حالی که هنوز باور ندارد او گورکن باشد. اما واقعیت دارد. پیمان خودش را نمی بازد و باز هم سعی می نماید تقصر ها را گردن پرویز بیندازد و خود را حفظ کند. فریبرز 24 ساعت به پیمان و دایی اش فرصت می دهد تا هر یک ثابت نمایند دیگری گورکن است.

در جایی دیگر زیبا و آرمان که با رفتن سیما و سامان تنها تر از قبل شده اند و راه شیمی درمانی زیبا هم سخت و جانکاه تر از تصور است با اتفاقی تازه روبرو می شوند. پدر میلاد او را با خودش می برد و برای برگرداندنش دویست میلیون تومان پول طلب می نماید.

بدین ترتیب بخش آن چه خواهید دید قسمت دهم تبدیل به جذاب ترین و کنجکاوی برانگیز ترین بخش های هم گناه تا این قسمت می گردد. جایی که همه راز ها دیگر فاش می شوند و هر واکنشی از سوی هر یک از شخصیت های داستان به منزله حرکت نهایی است.

هم گناه خیلی زودتر از آن چه تصور می شد به قسمت های پایانی اش رسیده است. فیلمنامه هم گناه یکی از پر اتفاق ترین فیلمنامه های سریال های شبکه نمایش خانگی تا امروز است. تعدد رخداد ها هیچ زمان بلااستفاده ای را در هیچ قسمتی باقی نگذاشت و ما شاهد کم ترین میزان اتلاف وقت های ناشی از فلش بک های طولانی و بی ثمر یا موزیک ویدیو های پر آه و حسرت بودیم.

همه این ها از هم گناه سریالی با کیفیت ساخته است که بعد از قسمت آخرش حتما جای خالی اش در شبکه نمایش خانگی حس خواهد شد.

منبع: فرارو

به "دانلود قسمت دهم همگناه؛ وقتی من می فهمم یعنی قانون می فهمه...!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت دهم همگناه؛ وقتی من می فهمم یعنی قانون می فهمه...!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید