راه اندازی سامانه اطلاع رسانی مجازی در دانشگاه پیغام نور، ارائه 25 نوع خدمات مجازی ویژه دانشجویان

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور از راه اندازی سامانه یکپارچه اطلاع رسانی آموزش مجازی این دانشگاه اطلاع داد و گفت: این سامانه به تفکیک برنامه های آموزشی خاص هر استان، به شکل متمرکز راه اندازی شد.

راه اندازی سامانه اطلاع رسانی مجازی در دانشگاه پیغام نور، ارائه 25 نوع خدمات مجازی ویژه دانشجویان

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ عطر مردانه به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، امیرحسین بهروز روابط عمومی دانشگاه پیغام نور با عنوان اینکه تسهیل دسترسی دانشجویان به اطلاعات آموزش مجازی در دوران کرونا مهم ترین اولویت در این سامانه است، اضافه کرد: هم اکنون تمامی اطلاعیه های آموزش مجازی دانشگاه های پیغام نور سراسر کشور مرتبط با ویروس کرونا جمع آوری و همراه با ویدئوکست های آموزشی (راهنمای استفاده از خدمات تصویری) در این سامانه به نشانی lmsmap.pnu.ac.ir بارگذاری شده است.

وی اضافه کرد: 25 نوع خدمات مجازی مختلف در این سامانه برای استفاده دانشجویان ارائه شده و دانشجویان با ورود به این بخش از سامانه می توانند بدون هرگونه مراجعه حضوری، تمام فعالیت ها و اطلاعات مورد احتیاج خود را اعم از؛برنامه ها و کلاس های آموزش مجازی، دسترسی به منابع درسی و کتابخانه ای، اپلیکیشن پیغام من و ..به تفکیک و وضوح کسب نمایند.

وی کاربردی ترین بخش این سامانه را نقشه استانی مطرح نمود و ادامه داد: دانشجویان صرفا با کلیک برروی استان خود بر روی نقشه می توانند به شکل متمرکز به سامانه آموزش الکترونیکی و پرتال استانی خود دسترسی یافته و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

بهروز ابراز امیدواری کرد: با استفاده از این سامانه دانشجویان بتوانند به شکل متمرکز و سریع، به سامانه آموزش الکترونیکی و سایر اطلاعیه های آموزشی دسترسی یابند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "راه اندازی سامانه اطلاع رسانی مجازی در دانشگاه پیغام نور، ارائه 25 نوع خدمات مجازی ویژه دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه اطلاع رسانی مجازی در دانشگاه پیغام نور، ارائه 25 نوع خدمات مجازی ویژه دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید