زمان مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور 99

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، تهران (پانا) - زمان انجام مصاحبه آن دسته از متقاضیان کنکور سراسری سال 1399 که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از 14 کدرشته دارای شرایط خاص اعلام شده است، منتشر شد.

زمان مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور 99

سازمان سنجش آموزش کشور زمان انجام مصاحبه از آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال 1399 که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از کدهای 11، 12، 14، 15 ،18 ،19، 20، 21، 22 ،23، 25، 26، 29 و 30 اعلام شده است را منتشر کرد.

با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی کنکور 99 در جمعه 9 آبان، آن دسته از متقاضیان کنکور 99 که در زمان اعلام نتایج نهایی بجای کد قبولی و یا علاوه بر کدرشته محل قبولی متمرکز برای آنان یکی از کدهای دارای شرایط خاص اعلام شده باید برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش به موسسات ذیربط مراجعه کنند.

کدرشته های 14 گانه شامل 11 دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، 12 دانشگاه شاهد، 14 دانشگاه علوم قضایی، 15 مدیریت بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، 18 دانشکده غیرانتفاعی رفاه، 20 بورسیه سپاه، 21 دانشگاه شهید مطهری، 22 بورسیه وزارت دفاع، 23 دانشگاه صداو سیما، 25 بورسه ارتش، 26 بورسیه نیروی انتظامی، 29 کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی و 30 مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه- قم است.

با توجه به اولویت کدرشته محل انتخابی، این افراد در ردیف معرفی شدگان برای انجام مصاحبه و مراحل گزینش در رشته های تحصیلی انتخابی دانشگاه ها و موسسات فوق قرار گرفته اند و باید برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش به شرح جدول زمان بندی و همچنین موارد اعلام شده در بند 2 و 3 این اطلاعیه، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز شامل اصل و یک سری تصویر شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدارک تحصیلی (اعم از دیپلم نظام قدیم، نظام جدید، پیش دانشگاهی و یا کاردانی) به موسسات ذیربط مراجعه کنند.

کد 12دانشگاه شاهدبرای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

کد 14دانشگاه علوم قضایی از طرف دانشگاه با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

کد 15دانشگاه علامه طباطبائی برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

کد 18دانشکده غیرانتفاعی رفاه برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

کد 20بورسیه سپاه از طرف گزینش دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

کد 21دانشگاه شهید مطهری برای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

کد 22بورسیه وزارت دفاعاز طرف گزینش وزارت دفاع با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

کد 23صدا و سیمابرای اطلاع از زمان انجام مصاحبه به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

کد 25بورسیه ارتش برای اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان مصاحبه از 18 آبان به سایت دانشگاه علوم پزشکی ارتش به آدرس www.ajaums.ac.ir مراجعه کنند.

کد 26بورسیه نیروی انتظامی از طرف گزینش نیروی انتظامی با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

کد 30تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه-قماز طرف دانشگاه با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

معرفی شدگان کد 29 رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی با توجه به تعیین تعداد 5 مرکز دانشگاهی برای انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش، معرفی شدگان می توانند با توجه به استان محل اقامت خود برای اطلاع از برنامه زمانی و آدرس محل مصاحبه و همچنین مدارک لازم برای ارائه به دانشگاه در زمان مصاحبه، از شنبه 17 آبان به سایت دانشگاه محل انجام مصاحبه خود مراجعه کرده، منحصراً به دانشگاه مجری انجام مصاحبه که بر اساس استان محل اقامت معرفی شدگان تعیین شده است، مراجعه کنند.

دانشگاه علوم پزشکی تهران

تهران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، سمنان، مازندران، گلستان، گیلان و قم

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اصفهان، کرمان، یزد و چهارمحال و بختیاری

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و هرمزگان

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کرمانشاه، کردستان، همدان، لرستان، خوزستان، ایلام و مرکزی

معرفی شدگان کد 11 پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی (تهران) (رشته های مخصوص متقاضیان بومی و دارای تعهد استخدام) باید برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در پیوست اطلاعیه به آدرس های اعلام شده مراجعه کنند.

انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در آزمون سراسری سال 1399 در دو بخش مجزا خواهد بود.

حضور نیافتن در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل به منزله انصراف از تحصیل در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تلقی می شود و مسئولیت آن نیز صرفاً به عهده متقاضی خواهد بود.

انجام مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت های عمومی معرفی شدگان به آموزش وپرورش، با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل کنترل و مراقبت بیماری ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی که به مراکز مجری مصاحبه ابلاغ شده، صورت خواهد گرفت. به متقاضیان توصیه می شود ضمن همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه و گزینش، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و به دقت رعایت کنند.

معرفی شدگانی که مبتلا به بیماری کرونا شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شده، ارائه شود. مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه، در صورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، در همان استان صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسر نخواهد بود.

متقاضیانی که صلاحیت های تخصصی و یا عمومی آنان مورد تأیید آموزش و پرورش قرار نمی گیرد از فرایند گزینش نهایی برای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی حذف خواهند شد.

تمامی متقاضیان آزمون سراسری سال 1399 که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش اعلام شده است باید فرم تعیینات بررسی صلاحیت های عمومی گزینش را تکمیل و ارسال کنند.

انجام مصاحبه اختصاصی از شرایط قانونی برای پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی است و انجام مصاحبه تخصصی، صرفاً در مهلت مقرر امکان پذیر است. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده، تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

از معرفی شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد که دارای شرایط و ضوابط شامل کسب نمره علمی کل 6500 و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتن حداقل معدل کل 14 در دوره متوسطه دوم (معدل سه پایه اول، دوم و سوم)، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن 24 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه (اول مهر 75 به بعد) و …) باشند. در غیر این صورت انجام مصاحبه اختصاصی، منتفی خواهد بود.

سایر شرایط در اطلاعیه سازمان سنجش درج شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "زمان مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان مصاحبه 14 کدرشته خاص کنکور 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید