زمین خواری 47 میلیاردی در هرمز کشف شد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، با هوشیاری و کوشش کارشناسان پلیس امنیت مالی استان هرمزگان یک فقره زمین خواری به مبلغ 470 میلیارد ریال در جزیره هرمز شناسایی و کشف شد.

زمین خواری 47 میلیاردی در هرمز کشف شد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان شنبه اول شهریور در تشریح این خبر گفت: مأموران اداره مبارزه با جرائم مالی پلیس امنیت مالی استان در اجرای طرح سراسری مبارزه با زمین خواری و باهدف رسیدگی به پرونده های مفاسد مالی با گسترش چتر اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک فقره تصرف اراضی ملی توسط یک شرکت در جزیره هرمز را شناسایی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قراردادند.

سردار غلامرضا جعفری اضافه کرد: مأموران با هماهنگی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس با توجه به موقعیت سوق الجیشی، گردشگری بودن منطقه و حساسیت موضوع ضمن تشکیل جلسه با نهادها و ادارات دولتی متولی نگهداری اراضی ملی با تشکیل تیمی مشترک با حضور کارشناسان اداره صنعت و معدن در معیت نمایندگان حقوقی ادارات مرتبط چندین مرحله به جزیره اعزام شدند. پس آنالیز های دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان تعیین شد شرکت موصوف در سال 1389 زمینی به متراژ پنجاه هزار متر از اداره راه و شهرسازی برای ساخت مسکن مهر تحویل لیکن اقدام به تصرف غیرقانونی 47 هزار متر مازاد توافق صورت گرفته نموده است که در این رابطه با دستور فضایی رئیس هیات مدیره شرکت احضار از وی تحقیق که با توجه به مستندات و مدارک جمع آوری شده به بزه انتسابی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش زمین های تصرف شده در این پرونده را، 470 میلیارد ریال دانست و بیان نمود: متهم با تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردید.

منبع : ایسنا

منبع: چمدان

به "زمین خواری 47 میلیاردی در هرمز کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین خواری 47 میلیاردی در هرمز کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید