سریال گاندو و نقش اول قمی ها در آن

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، تهران (پانا) - سریال گاندو که فصل دوم آن شب گذشته به خاتمه رسید محل هنرنمایی هنرمندان قمی بود.

سریال گاندو و نقش اول قمی ها در آن

به گزارش ایسنا، اولین فصل از سریال پلیسی امنیتی گاندو با موضوع دستگیری جاسوس آمریکایی در ایران که در مبادلات برجامی بین ایران و آمریکا مبادله شد در خرداد دو سال قبل به کارگردانی کارگردان قمی جواد افشار پخش شد.

فصل دوم این سریال امنیتی که با موضوع رصد اطلاعاتی امنیتی فرایند جاسوسی و ارتباط گیری شبکه جاسوسی انگلیس در ایران فراوری و پخش شد به ماجرای ارتباطات شبکه امنیتی انگلیس در پروژه های متعددی چون برجام، اختلاف افکنی بین شیعه و اهل سنت در ایران و... پرداخت.

از نکات جالب فصل دوم سریال گاندو آن بود که این سریال برای اولین بار به عنوان یک سریال امنیتی در جدول پخش سریال های نوروزی نهاده شد و پس از سریال نون خ3 به عنوان پربیننده ترین برنامه نوروزی سال جاری نیز لقب گرفت.

در فصل دوم سریال گاندو هم علاوه بر بازیگران ثابت این سریال نظیر داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، خسرو شهراز، مجید نوروزی و پندار اکبری، تعدادی از هنرمندان و بازیگران نام آشنای قم نقش آفرینی نموده اند.

نکته جالب توجه این سریال حضور پررنگ هنرمندان قمی است. به شکلی که در این سریال علی افشار، حسین پارسایی، سید جواد طاهری، هادی افشار، علی نعمت الهی و سعید برجعلی به عنوان نمایندگان فرهنگ و هنر استان قم به ایفای نقش پراختند.

لازم به ذکر است پس از پیروزیت جواد افشار در عرصه فراوری سریال های پرمخاطب تلوزیونی زمینه بیشتری برای حضور پیروز جوانان هنرمند قمی در تلوزیون ایجاد شده است.

جواد افشار در کنار محمد حسین لطفی، فتحعلی اویسی و جوادرضویان از مهمترین چهره های سینمایی قم هستند که در سالهای اخیر فراوریات و آثار هنری آنها مورد توجه علاقه مندان به هنر هفتم نهاده شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سریال گاندو و نقش اول قمی ها در آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال گاندو و نقش اول قمی ها در آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید