سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی بازداشت شدند

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، فرمانده انتظامی پایتخت ضمن رد اینکه در گزارش های اولیه پنج نوزاد در حال فروش بودند، گفت: این موردی که دستگیر شده اند، دو نوزاد به همراه خود داشته اند و سه نفر نیز در این ارتباط دستگیر شده اند.

سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی بازداشت شدند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ عطر مردانه، طی مدت اخیر عکس تعدادی نوزاد به همراه مبلغی برای فروش آنها در اینترنت دست به دست می شد. در پی انتشار تصاویری از فروش چند نوزاد در فضای مجازی و واکنش شدید افکار عمومی، متهم که جوانی 27 ساله بود و دو نفر دیگر نیز در ارتباط با این پرونده شناسایی و از سوی پلیس دستگیر شدند و نوزادان که یکی 20 روزه و دیگری دو ماهه بود توسط مأموران پلیس نجات داده شدند.

به دنبال همین موضوع روز جاری معاون اجتماعی امور بهزیستی استان تهران گفت که براساس گزارش اولیه تعداد این نوزادان 5 نفر بوده است.

فرمانده انتظامی پایتخت سردار حسین رحیمی در گفت وگو با ایسنا ضمن رد این تعداد گفت: این موردی که تا کنون دستگیر شده اند، دو نوزاد به همراه خود داشته اند.

وی ادامه داد: البته در حال انجام کارهای اطلاعاتی هستیم و اگر نتیجه جدیدتری به دست بیاوریم حتما به اطلاع مردم خواهیم رساند. تا کنون سه نفر در همین رابطه دستگیر شدند که این افراد قصد فروش دو کودک را داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه نفر در ارتباط با پرونده نوزاد فروشی بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید