ظرفیت پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان تربت جام تکمیل شد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار تربت جام گفت: شرایط کنونی شهرستان از قرمز عبور نموده و بسیار نگران کننده است. بیمارستان هم ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی را ندارد.

ظرفیت پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان تربت جام تکمیل شد

مرتضی حمیدی در گفت وگو با وبلاگ عطر مردانه اظهار کرد: با توجه به اعزام بیماران مبتلا به کرونا از شهرستان های صالح آباد، تایباد و باخرز به بیمارستان تربت جام و افزایش بیماران، این مرکز درمانی ظرفیت پذیرش بیش از این ندارد.

وی با اشاره به افزایش مبتلایان و جان باختگان ناشی از کرونا در این شهرستان اضافه کرد: با وجود هشدارهای فراوانی که توسط ستاد پیشگیری از کرونا و دانشکده علوم پزشکی از طرق مختلف در مورد رعایت نکات بهداشتی و برگزار نکردن مراسم و اجتماعات به مردم داده شده ولی باز هم شاهد برگزاری مراسم عروسی و تعزیه به صورت پنهانی در منازل هستیم و این اقدام به منزله مبتلا شدن افراد بیشتری است.

نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت: اگر شهروندان نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکنند، شاهد افزایش جان باختگان درگیر با کرونا در روزهای آینده خواهیم بود.

وی اظهار کرد: با وجود امکانات کم پزشکی و ظرفیت محدود بیمارستان ها بهترین راه چاره برای مقابله با شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از تردد غیر لازم است.

حمیدی ادامه داد: با شرایط فعلی زدن ماسک در ادارات و اماکن عمومی اجباری است و از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک خودداری می گردد. اگر چنانچه ستاد کرونا جریمه را برای افراد فاقد ماسک اعلام کند این طرح در شهرستان اجرایی خواهد شد.

فرماندار تربت جام بیان نمود: کرونا فعلا قرار نیست تمام گردد و باید آموزش ببینیم چگونه با این بیماری زندگی کنیم. اگر شهروندان زمانی که شرایط شهرستان به حالت معمولی بازگشت، نکات بهداشتی را همچون گذشته جدی می گرفتند، شاهد این شرایط خطرناک نبودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ظرفیت پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان تربت جام تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان تربت جام تکمیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید