فارس من، استفاده از تلگرام در دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: استفاده از کانال های تلگرامی برای اساتید و دانشجویان این دانشگاه ممنوع است.

فارس من، استفاده از تلگرام در دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین راستا را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ عطر مردانه، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان وبلاگ عطر مردانه می توانند از طریق آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح کنند تا وبلاگ عطر مردانه این مسائل را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان وبلاگ عطر مردانه موضوع چرا دانشگاه علمی کاربردی از تلگرام استفاده می کند؟ را مطرح کرده و از وبلاگ عطر مردانه خواستار گفت وگو با مسئولان شدند که وبلاگ عطر مردانه نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این کاربران اعلام کردند که چرا وقتی تلگرام فیلتر است، می گویند آموزش و پرورش، دانشگاه، اداره ها از تلگرام استفاده کنند؟ چرا باید دانشگاه علمی کاربردی واحد 11 تهران در تلگرام کانال زده باشد و دانشجویان با فیلترشکن وصل بشوند؟ چرا نباید در پیام رسان های داخلی کانال داشته باشند؟ الان همه شاکی هستند که نمی توانند در تلگرام کانال دانشگاه عضو باشند.

استفاده از تلگرام در دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است

در پیگیری ها محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این باره به خبرنگار، گفت: استفاده کردن از کانال های تلگرامی برای اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است.

وی اضافه کرد: کلاس ها و آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق سامانه بومی که توسط دانشگاه طراحی و فعال شده برگزار می شود و آموزش از طریق کانال های تلگرامی برای اساتید و دانشجویان غیرمجاز است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، استفاده از تلگرام در دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، استفاده از تلگرام در دانشگاه جامع علمی کاربردی ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید