قانون هجدهم روابط پیروز - مانند کالای جنسی رفتار نکنید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، هجدهمین قانون از مجموعه قوانین واقعی روابط پیروز به زنان تاکید می کند: هرگز خودتان را پایین نیاورید و مانند شی یا کالای جنسی رفتار نکنید.

قانون هجدهم روابط پیروز - مانند کالای جنسی رفتار نکنید

برای زن ها بسیار ساده است که از جنسیت و زنانگی خود مانند ابزاری برای بازی دادن و گول زدن مردها استفاده کنند. این کارها نیاز به استفاده از هوش یا ذکاوتی سرشار یا خلاقیتی خاص ندارد. کافی است لباسی نامناسب بپوشید. همانگونه که قوانین قدیمی نیز به درستی پیش بینی کرده اند، توجه طرف مقابل را به خود جذب می کنید! اما قوانین واقعی می گویند: خوب که چی؟! اگر علاقه مردی را با نمایش دادن ظاهری نامناسب جلب کنید چه پیروزیت بزرگی محسوب می شود؟ قوانین روابط پیروز می گویند که هرگز برای اینکه مردی از شما خوشش بیاید مانند شی یا کالای جنسی رفتار نکنید و خودتان را پایین نیاورید مگر اینکه بخواهید فقط شما را یک شی جنسی ببینند!

برای آشنایی با سایر قوانین واقعی و قوانین قدیمی روابط به لینک زیر مراجعه کنید:

قوانین واقعی برای داشتن روابط پیروز

ارزش خودتان را پایین نیاورید

قانون 18 می گوید:

  • هرگز برای اینکه مردی از شما خوشش بیاید مانند شی جنسی رفتار نکنید و خودتان را پایین نیاورید.
  • هرگز از جنسیت و زنانگی خود برای بازی دادن و گول زدن مردها استفاده نکنید مگر اینکه بخواهید شما را فقط یک شئ جنسی ببینند.
  • مهمتر از همه آنکه اگر مثل یک شئ جنسی لباس می پوشید و مثل کالای جنسی نیز رفتار می کنید انتظار نداشته باشید بیش از یک شی جنسی شما را ببینند.

رفتار نکردن مانند شی یا کالای جنسی به این معناست که:

  • به مردها چشمک نمی زنید و نگاه های معنی دار نمی کنید.
  • خیلی نزدیک او نمی ایستید و به فضای شخصی و حریم او وارد نمی شوید.
  • وسوسه آمیز حرف نمی زنید و شهوانی رفتار نمی کنید.
  • حرف های معنی دار و اشاره ها و کنایه های جنسی به کار نمی برید.

البته منظور این نیست که نباید هیچ کدام از این کارها را با شوهرتان انجام دهید. این قانون واقعی فقط در این باره صحبت می کند که در ابتدای آشنایی تان با یک مرد که نخستین و مهم ترین و ماندگارترین برداشت ها و قضاوت ها را درباره شما می کنند هرگز مانند کالای جنسی رفتار نکنید.

چگونه لباس بپوشیم؟

بگذارید اندکی درباره لباس و لباس پوشیدن صحبت کنیم. هیچ اشکالی ندارد لباس هایی بپوشید که شما را زیباتر و زنانه تر جلوه بدهند البته به شرطی که شرایط مناسب باشد. هرگاه با کسی در رابطه جدی و متعهدانه هستید اشکالی ندارد طوری لباس بپوشید که هر دوی شما می پسندید، اما به خاطر داشته باشید در ابتدای رابطه هنگامی که برای نخستین بار مردی را ملاقات می کنید، بیشتر بر اساس ظاهرتان درباره شما قضاوت می کنند و مهمتر از همه آن که بر اساس نوع لباسی که پوشیده اید مردان متفاوتی را به سمت خود جذب خواهید کرد.

مردها موجودات بصری هستند و هنگامی که مطلبی را با چشم سرشان می بینند زیاد به فلسفه بافی و تفکرات فیلسوف مآبانه نمی پردازند. اگر زنی بد لباس بپوشد مردها فکر می کنند که او یک زن فاسد است. چنانچه مثل زنی باکلاس و تحصیلکرده و روشنفکر لباس بپوشد گمان می کنند باکلاس و روشنفکر است. اگر با ذوق و سلیقه آن هم به گونه ای لباس بپوشید که هم شما را زیباتر کند و هم فاش کننده حقایقی درباره سبک یا افکار و کلاس خاص شما باشد فکر خواهند کرد هم زیبا و جذاب هستید و هم باهوش.

ظاهر بیرونی شما فاش کننده حقایقی درباره درونیات و احساساتتان نیز هست. اگر تصویری از خود ارائه می دهید که با خود واقعی شما هماهنگ نیست؛ وقتی کسی را به سمت خود جذب می کنید که شما را برای خود واقعی تان دوست نداشته باشد تعجب نکنید. این قبیل مردها نیز از صمیمت می ترسند یا اعتماد به نفس و خودباوری پایینی دارند و به دنبال زنی می گردند که بیشتر شبیه کالای جنسی زیبا و تجملی باشد نه زنی که بخواهد رابطه ای عمیق، سالم و با معنی را با او پایه ریزی کند.

بنابراین بیش از حد روی ظاهرتان تاکید و توجه نکنید تا او بتواند از آن رد شود و به لایه های زیر آن (درونیات شما) برسد وگرنه تا ابد روی همان ظاهر مشغول می ماند. چنانچه لباسی می پوشید که تمام توجه دیگران را به سمت شما جلب می کند انتظار نداشته باشید مردان مناسب یا به اصطلاح مردانی که سرشان به تنشان می ارزد دیگر زوایا و جوانب شما را جدی بگیرند. به علاوه اگر مدام بینایی او را ارضا می کنید از کجا می توانید مطمئن باشید که شما را برای خود واقعی تان بپسندد و دوست داشته باشد؟

سخن آخر

مردی که شوهر خوبی برای شما و پدری مسئول برای بچه های تان باشد هرگز بیرون از خانه مشغول پرسه زدن به دنبال زن های فاسد نیست. چنین مردهایی نه به دنبال کالای جنسی که به دنبال زنی هستند که بهترین دوست و رفیقی مهربان باشد که بتوانند به او افتخار کنند. به خاطر داشته باشید هر چه افکار، عقاید و قلب و روح خود را بیشتر به مردی نشان دهید برای او دوست داشتنی تر و خواستنی تر خواهید شد.

سخن آخر اینکه آنچه به راستی جذاب است اعتماد به نفس، گرما، هوش و ذکاوت، خرد و عشق است. هرگاه این بخش از وجودتان را به مردی نشان می دهید. او نیز با زن منحصر به فرد، بی همتا و خاصی که شما هستید آشنا خواهد شد و هرگز نخواهد توانست از شما چشم پوشی و صرف نظر کند!

منبع: قوانین روابط پیروز از باربارا دی آنجلیس

منبع: setare.com

به "قانون هجدهم روابط پیروز - مانند کالای جنسی رفتار نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون هجدهم روابط پیروز - مانند کالای جنسی رفتار نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید