قطار گلشهر-هشتگرد به زودی مسافرگیری می نماید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: حدود 350 میلیارد تومان برای پروژه قطار کرج-هشتگرد هزینه شده و اکنون در مراحل پایانی واقع شده است.

قطار گلشهر-هشتگرد به زودی مسافرگیری می نماید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه آنلاین به نقل از ایسنا، عزیزاله شهبازی یک شنبه 24 آذر، در بازدید از فرایند پیشرفت پروژه خط 2 قطارشهری کرج افزود: با پشتیبانی دولت، پروژه قطارشهری گلشهر- هشتگرد که تا چندی پیش به علت نبود اعتبار به فراموشی سپرده شده بود ظرف سه ماه با جدیت پیگیری شد.

او ادامه داد: براین اساس، حدود 350 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و اکنون در مراحل پایانی واقع شده است.

شهبازی گفت: برای فاز یک پروژه آزادراه تهران - شمال و ادامه آزادراه شهید همت در البرز نیز پس از حضور معاون رییس جمهوری، 400 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

استاندار البرز افزود: اکنون پروژه چرمشهر - آبیک نیز در محدوده البرز تکمیل شده و کمربند شاقتصادی کرج نیز فرایند بسیار خوبی را طی میکند.

شهبازی گفت: در شرایطی که محدودیت های اقتصادی در کشور برای پیشبرد پروژه ها وجود دارد، پروژه قطار شهری کرج با همت و پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج با سرعت خوبی در حال پیشرفت است.

او افزود: برای به انتها رسیدن پروژه مهم و حائز اهمیت قطار شهری کرج به طور قطع پیگیری و بازدید خواهیم داشت و با اهتمام ویژه ای درصدد گره گشایی خواهیم بود.

استاندار البرز گفت: سهم دولت نیز در این پروژه به طور قطع تامین می گردد بنابراین تجهیزات و امکانات لازم برای پیشرفت پروژه تهیه شده تا در فرایند کار مانعی ایجاد نگردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قطار گلشهر-هشتگرد به زودی مسافرگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطار گلشهر-هشتگرد به زودی مسافرگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید