هاشم رضایت: مسابقه ایران در ایام نوروز هر روز پخش می شود

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، تهران (پانا) - تهیه کننده مسابقه تلویزیونی ایران توضیحاتی را درباره نحوه پخش این برنامه و تغییرات محتوایی آن در ایام نوروز ارائه کرد.

هاشم رضایت: مسابقه ایران در ایام نوروز هر روز پخش می شود

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، هاشم رضایت تهیه کننده مسابقه ایران درباره شرایط پخش این برنامه در نوروز 1400 گفت: در ایام عید مسابقه ایران به صورت هر شبی و از ساعت 19:45 از شبکه اول سیما پخش و ساعت های هفت و 15 روز بعد بازپخش می شود. تمامی قسمت ها نیز با حال و هوای نوروز ضبط شده است.

وی افزود: طی چند روز گذشته ضبط مسابقه به پایان رسید و در حال حاضر تنها بخش هایی از مونتاژ برخی قسمت ها باقی مانده است.

این تهیه کننده در ادامه با اشاره به تغییرات ویژه برنامه ایران بیان نمود: در قسمت های ضبط شده، مسابقه حال و هوایی مفرح و شادتر دارد. ضمن اینکه با استفاده از المان های نوروز و تغییراتی در دکور سعی کرده ایم برنامه در ایام عید فضایی متفاوت داشته باشد.

رضایت در پایان گفت: مسابقه بزرگ ایران با طراحی سوال هایی تنها مختص به کشور عزیزمان تلاش دارد تا مخاطبان را با تمامی ظرفیت های این مرز و بوم آشنا سازد. خوشحالیم که پس از تولید 140 قسمت حالا نه فقط از تهران بلکه از جای جای ایران افراد به همراه دوستان و خانواده هایشان متقاضی حضور در مسابقه هستند. امیدواریم در سال جدید و با تغییرات گسترده در آیتم ها بتوانیم رضایت مندی مردم را از مسابقه به بالاترین میزان ممکن برسانیم.

مسابقه ایران با اجرای سعید شیخ زاده و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تهیه و تولید می شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هاشم رضایت: مسابقه ایران در ایام نوروز هر روز پخش می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشم رضایت: مسابقه ایران در ایام نوروز هر روز پخش می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید