هشدار وزیر راه به آژانس های هواپیمایی

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، خبرنگاران : وزیر راه گفت: اجازه نمی دهیم کسی اینگونه با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو کردید، پولش بازنمی شود چون پرواز چارتری بوده است.

هشدار وزیر راه به آژانس های هواپیمایی

به گزارش وبلاگ عطر مردانه به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در پاسخ به این پرسش که گفته شده پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری 60 درصدی در پروازها رعایت نمی شوند، اظهار کرد: پروتکل های بهداشتی و مسافرگیری 60 درصدی، به صورت صد درصد در پروازها رعایت می شود. ما مرتب گزارش های سازمان هواپیمایی کشوری را رصد می کنیم.

وی اضافه نمود: در موضوع قیمت بلیت هم تا به امروز ما گزارش مستندی از اینکه کسی از سقف قیمت ها فراتر رفته باشد، دریافت ننموده ایم.

وزیر راه تاکید نمود: ما به شدت کنترل می کنیم و اجازه نمی دهیم که پرواز چارتری به این صورت وجود داشته باشد که کسانی تحت عنوان آژانس، اقدام به سلف خری بلیت های پروازهای برنامه ای نمایند و با قیمتی که خودشان تشخیص دهند آن را بفروشند، ما این فرایند را متوقف نموده ایم.

اسلامی توضیح داد: اجازه نمی دهیم کسی اینگونه با سلف خری پروازهای برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بفروشد و بعد هم بگوید اگر لغو کردید، پولش بازنمی شود چون پرواز چارتری بوده است

منبع: اقتصادنیوز

به "هشدار وزیر راه به آژانس های هواپیمایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزیر راه به آژانس های هواپیمایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید