پاپ خواستار برقراری آتش بس فوری در سراسر دنیا شد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، پاپ فرانسیس ضمن تاکید مجدد بر برقراری آتش بس جهانی و فوری، اظهار داشت: تا به امروز هیچ گونه نشانه ای از توقف فرایند همه گیری جهانی ویروس کرونا مشاهده نمی گردد.

پاپ خواستار برقراری آتش بس فوری در سراسر دنیا شد

به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های دنیا در جریان سخنرانی خود در میدان سنت پیتر، اظهار داشت: در زمانی که هیچ نشانه ای برای توقف شیوع ویروس کرونا مشاهده نمی گردد، دوست دارم بر نزدیک بودن خود با کسانی که به این بیماری مبتلا و با پیامدهای مالی و اجتماعی آن رو به رو شده اند، تاکید کنم.

وی همچنین گفت: من به طور ویژه به کسانی که به خاطر جنگ و درگیری درد و رنجشان بیشتر شده، فکر می کنم.

پاپ فرانسیس با اشاره به قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل، بر برقراری آتش بس دنیای و فوری که موجب صلح و امنیت شده و ارائه یاری های بشردوستانه لازم را ممکن می سازد، تاکید نمود.

پاپ فرانسیس همچنین توضیح داد: ما با نگرانی تشدید تنش های مسلحانه در منطقه قفقاز بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان طی روزهای اخیر را دنبال می کنیم. در حالی که من برای خانواده هایی که جان خود را در جریان درگیری ها از دست داده اند، دعا و آرزو می کنم که دو طرف به وسیله پایبندی به جامعه دنیای و نیز به وسیله گفت وگو و اراده ای قوی به راه حلی مسالمت آمیز دست یابند که خیر و منفعت ملت دو کشور را به دنبال داشته باشد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پاپ خواستار برقراری آتش بس فوری در سراسر دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاپ خواستار برقراری آتش بس فوری در سراسر دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید