پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق براساس احکام جدید اطلاع داد.

پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی گفت: حقوق فروردین 1400 بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری براساس احکام جدید این عزیزان محاسبه شده و امشب (دوشنبه 30فروردین ماه) به حساب بانک صادرات واریز خواهد شد.

شعبانی یادآور شد: پرداخت حقوق فروردین ماه طبق احکامی است که شامل افزایش 25درصد سالانه (سنواتی) و همچنین مشمولان یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و نیز مشمولان امتیاز ایثارگری در احتساب متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری بوده و از تاریخ اول فروردین ماه 1400 محاسبه و اعمال شده است.

به گفته وی، افزایش های ناشی از یک گروه بالاتر برای بازنشستگان پیش از سال 1396 و همچنین امتیاز ایثارگری برای مشمولان، از ابتدای مهرماه 99 تا اسفندماه 99 در احکام جدید محاسبه شده که مبلغ آن پس از تامین اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

شعبانی تاکید نمود: صدور احکام بازنشستگان ایثارگر بر اساس اطلاعات دریافتی از بنیاد شهید صورت گرفته که با توجه به نقص اطلاعات در مورد رزمندگان، پیش بینی می گردد با بارگذاری اطلاعات این دسته از بازنشستگان از سوی دستگاه های اجرایی، امکان اصلاح و صدور احکام جدید برای این عزیزان فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری براساس احکام جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید