پمپئو: رای گیری پستی خطرناک است

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، وزیر خارجه آمریکا با تکرار ادعاهای ترامپ درباره رای گیری پستی اظهار داشت خطرناک است که ایالت ها در انتخابات راه حل رای گیری پستی را امتحان نمایند.

پمپئو: رای گیری پستی خطرناک است

به نقل از فاکس نیوز، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در گفت وگو با این شبکه تلویزیونی با تکرار ادعاهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور درباره رای گیری پستی در انتخابات آمریکا بیان کرد اگر ایالت ها قوانین خود را تغییر دهند و در این انتخابات راه چاره رای گیری پستی را امتحان نمایند خطرناک است.

مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز از پمپئو پرسید: آقای وزیر، قبل از اینکه وزیر خارجه باشید، شما نماینده مجلس از ایالت عظیم کانزاس بودید، بنابراین می دانید که انتخابات چگونه برگزار می گردد. شما دقیقاً می دانید که اکنون همه افرادی که دوباره انتخاب شده اند چه احساسی دارند. آیا نگرانی های رئیس جمهور در خصوص رای گیری به وسیله پست را درک می کنید؟ از وقتی که ویچیتا در کانزاس را ترک کردید، من مطمئن هستم که به خوبی از این موضوع مطلع هستید که در مناطق دور افتاده ایالت شما تعدادی از مردم بودند که در آن انتخابات به روشی خاص رای می دادند، احتمالاً رای خود را به روش غیرحضوری یا پستی دادند. آیا آن موقع مسئله ای داشتید؟

پمپئو در پاسخ گفت: استیو، (نام مجری) فکر می کنم چند بار به طور غیرحضوری رای داده ام. نگرانی عظیم این است که این فقط یک مسئله منطقی است. من به عنوان وزیر امور خارجه شاید کمی از مطلب خارج شده باشم، اما این یک مسئله منطقی است. اگر ایالت ها قوانین خود را تغییر دهند و در این انتخابات راه چاره رای گیری پستی را امتحان نمایند این خطرناک است.

وزیر خارجا آمریکا اضافه کرد: در جایی که انتظار داریم مشارکت زیادی در انتخابات وجود داشته باشد و شما قوانین را تغییر دهید و برای اولین بار فقط برگه های رای را به وسیله پست برای رای دهندگان ارسال کنید آنگاه خطر واقعی وجود دارد و مردم آمریکا شایسته داشتن سیستم انتخاباتی هستند که بتوانند به آن اعتماد داشته باشند.

مایک پمپئو تدامه داد: من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که هر وزیر امور خارجه و هر شخص پردازنده انتخابات می داند که چه کاری انجام می دهد، چگونه این کار را انجام می دهد و آن را به طور مناسب اجرا می نماید. آنچه ما می خواهیم و دادستان کل و همه تیم ما می خواهند از آن اطمینان حاصل نمایند این است که این انتخابات آزاد و عادلانه است و هر رای به طور مناسب شمرده می گردد. ، باشگاه وبلاگ عطر مردانه

منبع: ایران آنلاین

به "پمپئو: رای گیری پستی خطرناک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پمپئو: رای گیری پستی خطرناک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید