چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، سبک لباس پوشیدن بیشتر برای این است که اثری بلند مدت بر ذهن دیگران بگذارید و این شاید بیشتر از منحصر به فرد بودن اهمیت داشته باشد.

چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟

پیدا کردن سبک لباس پوشیدن منحصر به فرد خود اغلب می تواند سخت ترین کار ممکن باشد. برای تصمیم گیری بهتر ضروری است برای مدتی طولانی در آینه به خود نگاه کنید، پیش از آنکه استایل شخصی خود را در معرض نمایش بگذارید. با وبلاگ عطر مردانه همراه باشید.

سبک لباس پوشیدن و شکل بدن

نمی توانید سبک لباس پوشیدن شخصی خود را بیابید بدون آنکه شکل بدن خود را به خوبی بشناسید. تنها با این شناخت است که می توانید لباسی مناسب برای خود انتخاب کنید. بهتر است به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید. لباس مناسب با توجه به شکل بدن تان شما را زیباتر جلوه می دهد.

برای اقلام گرانبها هزینه کنید

اقلام خاصی وجود دارند که ممکن است گران قیمت باشند اما سالها برای شما باقی خواهند ماند. اکسسوری هایی مثل یک کیف خوب، یک ساعت مچی شیک، عینک آفتابی و یک کفش پاشنه بلند ممکن است قیمت بسیار بالایی داشته باشند اما نکته مهم این است که شما می توانید آنها را با هر لباسی ست کنید.

سبک لباس پوشیدن که امضای شما می گردد

این که شما لب های قرمز را می پسندید یا عینک آفتابی مشکی و یا اینکه دوست دارید چطور موهای زیبای داشته باشید، بسیار مهم است که می تواند تبدیل به مشخصه و امضای خاص شما گردد. چیزی که با آن مردم شما را حتی از فاصله دور هم تشخیص دهند.

رنگ پوست

تشخیص رنگ پوست و شناخت رنگ هایی که با آن مطابقت دارد می تواند مشخص کننده برای سبک لباس پوشیدن باشد. ممکن است شما عاشق رنگ قرمز تیره باشید اما شاید آن رنگ برای شما مناسب نباشد.

اقلامی که دوست ندارید

هنگامی که در حال کشف استایل شخصی و پیدا کردن اقلامی که دوست دارید هستید ممکن است با مواردی هر چند معدود روبرو شوید که از آنها تنفر دارید. به طور مثال اگر اهل پوشیدن لباس های فانتزی نیستید بهتر است لباس های زیادی خاص را از فهرست خود حذف کنید. این فرآیند حذف کردن موجب می گردد شما سریع تر به سبک لباس پوشیدن خود دست پیدا کنید.

کمد لباس و استایل شخصی

شاید ناخواسته و پیش از آن که فکر نموده باشید استایل شخصی خود را ساخته اید، یا ممکن است برخی از لباس ها در ساخت سبک لباس پوشیدن جدید مفید باشند. اگر شما به خلق یک استایل شخصی برای خود تمایل دارید، ضروری است که کمد لباس تان را بازسازی کنید. مواردی که منحصر به فرد هستند را برای خود نگاه دارید و موارد دیگر را به دیگران اهدا کنید. شاید این کار به شخص دیگری در این فرایند یاری کند.

الگو

برای اینکه سبک لباس پوشیدن را راحت تر پیدا کنید، به دنبال کسی باشید که دست کم از نظر ظاهری به استایلی که شما دوست دارید شباهت داشته باشد. رمز موفقیت این است که به هیچ عنوان از کسی به طور کامل کپی نکنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی چند آیتم ضروری کمد خانم ها را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه سبک لباس پوشیدن خود را پیدا کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید