چینی: به قلعه نویی سه سال فرصت دادند، به مجیدی هم بدهند، استقلال باید برای حسینی رقیب بیاورد

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، علی چینی پیشکسوت باشگاه استقلال تاکید کرد که مسئولان این باشگاه باید به فرهاد مجیدی فرصت بدهند و تغییر کادر فنی برای فصل بعد منطقی نیست.

چینی: به قلعه نویی سه سال فرصت دادند، به مجیدی هم بدهند، استقلال باید برای حسینی رقیب بیاورد

علی چینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عطر مردانه، در مورد شرایط فرهاد مجیدی در استقلال و اینکه برخی معتقدند استقلال در صورت ناکامی در این فصل باید کادرفنی اش را تغییر دهد، گفت: من با تغییر سرمربی برای فصل آینده موافق نیستم، ضمن اینکه هنوز فصل تمام نشده و استقلال برای قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان شانس دارد. این درست است که مجیدی تجربه زیادی ندارد ولی اعتقاد من این است که باید توسط باشگاه مورد حمایت قرار بگیرد. می توانم در این مورد امیر قلعه نویی را مثال بزنم که سه فصل به این مربی فرصت دادند و ایشان هم در سال سوم استقلال را قهرمان کرد.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش تاکید کرد: مجیدی مربی جوانی است و یک نیم فصل است که هدایت تیم را بر عهده گرفته و نمی توان از حالا در مورد این مربی قضاوت کرد. علیرضا منصوریان هم شرایطی داشت که به این مربی هم زمان داده نشد، الان در لیگ برتر در زمینه مربیان باید یک پوست اندازی صورت بگیرد تا مربیان جوان فرصت نشان دادن خودشان را داشته باشند. من معتقدم که به مجیدی هم باید مثل قلعه نویی فرصت بدهند، در ضمنً اگر مجیدی در استقلال بماند این فرصت را دارد که تیم را براساس معیارهای و تفکرات شخصی خودش ببندد.

چینی با بیان اینکه باشگاه باید بازیکنان تاثیرگذار استقلال را حفظ کند، گفت: استقلال نیاز به تغییرات جزئی در زمینه بازیکن دارد و تغییرات زیاد برای تیم مشکل ایجاد می کند. بازیکنان تاثیرگذار باید حفظ شوند و چند بازیکن خوب و با کیفیت هم باید به تیم اضافه شوند. از طرفی استقلال باید باید در خط دروازه هم یک رقیب باکیفیت برای حسینی بیاورد. حسینی در حال حاضر رقیبی ندارد و اگر یک گلر خوب و باکیفیت به استقلال بیاید حس رقابت هم ایجاد می شود. حسینی گلری توانمند است ولی نیاز به رقیب دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چینی: به قلعه نویی سه سال فرصت دادند، به مجیدی هم بدهند، استقلال باید برای حسینی رقیب بیاورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی: به قلعه نویی سه سال فرصت دادند، به مجیدی هم بدهند، استقلال باید برای حسینی رقیب بیاورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید