یک بیت کوین، لامبورگینی یا بوگاتی؟

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، بیت کوین تا خاتمه امسال به اندازه یک لامبورگینی و تا سال 2023 به اندازه یک بوگاتی ارزش دارد.

یک بیت کوین، لامبورگینی یا بوگاتی؟

به گزارش خبرگزاری وبلاگ عطر مردانه ، طبق گفته مدیر عامل شرکت کراکن، جاس پاول، پیش بینی های طولانی مدت قیمت بیت کوین بر مبنای دلار ناقص است. وی پیشنهاد می نماید به دلیل تورم پول فیات، بیت کوین را با ملاک قیمت خودروهای لوکس اندازه گیری کند.

پاول به سوال در خصوص پیش بینی قیمت برای سرانجام سال 2021 به بلومبرگ گفت: به گمان من بیت کوین به بی نهایت می رود و درک آن مشکل است، زیرا من آن را بر مبنای دلار اندازه گیری می کنم.

او اقدامات جایگزینی را برای ارزیابی بیت کوین ارائه داد و ادعا کرد که ممکن است ارزش آن از قیمت فعلی یا یک BTC برابر با تسلای مدل 3، به یک بیت کوین معادل یک لامبو تا سرانجام سال و یک بیت کوین معادل یک بوگاتی تا سال 2023 برسد.

پاول گفت: در جهانی رمزارزها، به گمان من این اندازه گیری نوع دارایی ها در برابر بیت کوین راحت تر است، زیرا شما هرگز نمی دانید که دلار کجا قرار خواهد گرفت. در حال حاضر می تواند 10 برابر دلار آمریکا وجود داشته باشد، بنابراین اندازه گیری بیت کوین در برابر دلار بسیار سخت است.

تا سرانجام سال گذشته با یک بیت کوین می شد یک هوندا سیویک مدل جدید را خریداری کرد. ایلن ماسک، مدیر عامل تسلا ، در این ماه گفت که خرید وسایل نقلیه این شرکت در ایالات متحده با استفاده از ارز رمزنگاری شده امکان پذیر است.

به گفته این تاجر، اکنون می توانید با بیت کوین، خودروی تسلا بخرید. تا اواخر سال جاری افراد خارج از ایالات متحده هم می توانند با بیت کوین خودروی تسلا خریداری نمایند، بدون اینکه معین گردد از کدام کشور هستند. بیت کوین ارزشمندترین ارزرمزنگاری شده در جهان، از پایین ترین سطح هفته گذشته بازگشت و دوباره به مرز60،000 دلار نزدیک می گردد. روز چهارشنبه بیت کوین با 57،919 دلار معامله شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "یک بیت کوین، لامبورگینی یا بوگاتی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بیت کوین، لامبورگینی یا بوگاتی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید