20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای بیله درق اختصاص یافت

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: در راستای توسعه گردشگری در سرعین 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای گردشگری بیله درق شهرستان سرعین اختصاص یافت.

20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای بیله درق اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار از ، نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی استان اردبیل گفت: روستای بیله درق یا ویلادره از جمله جاذبه های مهم شهرستان سرعین به شمار می رود که تامین زیرساخت های جهانگردی در این روستا برای جذب هر چه بیشتر جهانگردان از برنامه های مهم اداره کل میراث فرهنگی استان به شمار می رود.

او با اشاره به جاذبه های طبیعی و آب و هوای مطبوع و خنک این روستای ییلاقی که آن را به یکی از محبوب ترین جاذبه های جهانگردی منطقه تبدیل نموده است، اضافه نمود: راستا قبلی این روستا مشکلاتی داشته و حضور جهانگرد در این روستا را محدود می کرد که با بهسازی راستا دسترسی به این روستا در کوشش هستیم تا صنعت جهانگردی در این روستای سرسبز و بکر را تقویت کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی استان اردبیل از اختصاص 20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای جهانگردی بیله درق اطلاع داد و گفت: این میزان اعتبار از محل اعتبارات جهش فراوری در اختیار اداره کل راهداری استان قرار خواهد گرفت تا برای جاده کشی و بهسازی جاده این روستا صرف گردد.

فلاحی بیان نمود: تکمیل جاده و بهسازی آن سبب سفری ایمن شده و زمینه برای حضور هر چه بیشتر مسافران و جهانگردان در این روستای هدف جهانگردی را فراهم خواهد آورد که این امر می تواند گامی مهم در راستای رونق و توسعه مالی این منطقه باشد.

او اضافه نمود: در راستای رونق جهانگردی در این روستا اقدامات مناسبی صورت گرفته است که سبب معرفی این روستا برای حضور جهانگردان در این روستا شده و راه دسترسی مناسب و ایمن نیز زمینه برای رونق هر چه بیشتر جهانگردی در این روستا را فراهم خواهد آورد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای بیله درق اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده دسترسی روستای بیله درق اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید