شروع دومین روز برگزاری کنکور 99 برای رقابت بیش از 500 هزار داوطلب ، نوبت به ریاضی ها و انسانی ها رسید

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، دومین روز برگزاری کنکور سراسری 99 برای رقابت بیش از 500 هزار داوطلب در دو گروه آزمایشی علوم ریاضی و علوم انسانی شروع شد.

شروع دومین روز برگزاری کنکور 99 برای رقابت بیش از 500 هزار داوطلب ، نوبت به ریاضی ها و انسانی ها رسید

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ عطر مردانه، صبح امروز پنجشنبه 30 مردادماه دومین روز از برگزاری کنکور سراسری شروع شد و داوطلبان دو گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی بر استرس چندباره تعویق یا لغو برگزاری کنکور مهر انتها می زنند.

طبق کارت های ورود به جلسه صادر شده برای ثبت نامی ها قرار است که 155 هزار و 250 داوطلب در کنکور ریاضی و 355 هزار و 580 نفر در کنکور علوم انسانی امروز به رقابت بپردازند.

با توجه به آنکه برای 4 روز برگزاری کنکور سراسری، یک میلیون و و 393 هزار و 233 کارت ورود به جلسه برای داوطلبان صادر شده است، بخش اعظمی از داوطلبان طی امروز (دو گروه آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی) و فردا (در گروه آزمایشی علوم تجربی) در کنکور 99 شرکت خواهند کرد.

کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی (با 594 هزار 259 داوطلب) صبح روز آدینه 31 مردادماه و درنهایت کنکور گروه آزمایشی زبان خارجی (با 174 هزار و 412 داوطلب) صبح روز شنبه یکم شهریورماه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ صبح روز گذشته کنکور گروه آزمایشی هنر با رقابت 113 هزار و 732 داوطلب در 770 حوزه امتحانی برگزار گردید و حواشی متعددی از جمله انتشار اخبار ضدونقیضی مبنی بر لو رفتن سوالات کنکور، دستگیری داوطلب منتشرکننده سوالات از جلسه امتحان وغیره همراه بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شروع دومین روز برگزاری کنکور 99 برای رقابت بیش از 500 هزار داوطلب ، نوبت به ریاضی ها و انسانی ها رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع دومین روز برگزاری کنکور 99 برای رقابت بیش از 500 هزار داوطلب ، نوبت به ریاضی ها و انسانی ها رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید