اولین خرید تابستانی استقلالی ها معین شد!

به گزارش وبلاگ عطر مردانه، اگر قرار باشد شیخ در تابستان اردوگاه آبی را ترک کند، به نظر می رسد جانشین او کاملا در دسترس است.

اولین خرید تابستانی استقلالی ها معین شد!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عطر مردانه، هر روز که می گذرد نقدها از عملکرد شیخ دیاباته در استقلال افزایش می یابد و حالا به نظر می رسد وضع طوری شده که مهاجم مالیایی معدود حامیانش را هم از دست داده است.

در فوتبال عملکرد آدم ها همه چیز را معین می کند و قرار نیست چون یک بازیکن زمانی کیفیت خوبی داشته، تا ابد مصون از انتقاد باشد.

شیخ پارسال خوب بود و از همه طرف، حتی از جانب پرسپولیسی ها مورد ستایش قرار می گرفت، اما این فصل شرایط برای او بسیار بد پیش رفته است.

دیاباته تقریبا نیمی از مسابقات فصل را از دست داده و ارزندگی او در قیاس با هزینه ای که روی دست باشگاه می گذارد کاهش یافته است. بنابراین با این فرم، احتمال زیادی برای تمدید قرارداد با مهاجم 33ساله وجود ندارد.

اگر قرار باشد شیخ در تابستان اردوگاه آبی را ترک کند، به نظر می رسد جانشین او کاملا در دسترس است. امین قاسمی نژاد مهم ترین بازیکن حاضر در لیست خرید زمستانی فرهاد مجیدی بود که البته باشگاه نتوانست او را جذب کند. همین مسئله هم حالا به یکی از بهانه های شکاف در کادر مدیریتی آبی ها تبدیل شده است.

قاسمی نژاد بعد از اتفاقات نیم فصل به وضوح برای حضور در استقلال ابراز آمادگی کرد و گویا قراردادش با پدیده طوری است که در پایان فصل خودش می تواند تصمیم گیرنده باشد. بنابراین به نظر می رسد نخستین تغییر استقلال لیگ بیست ویکم حضور امین به جای شیخ باشد؛ مگر اینکه دیاباته در مدت کوتاه به جای مانده نشان بدهد شایسته تمدید اعتماد هست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولین خرید تابستانی استقلالی ها معین شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خرید تابستانی استقلالی ها معین شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید